ست کفش و لباس مردانه چه اصولی دارد؟

اصول ست کفش و لباس مردانه

سلام دوست ارجمند. به سایت چرم بازان خوش آمدی. ست کفش و لباس مردانه برای آقایان همیشه دردسرهای خاص خودش را دارد. بخصوص اینکه به مجلسی دعوت شوید یا برای محل کار بخواهید. انتخاب نادرست هم باعث ضرر مالی شما می شود و هم اعتبار شما را کاهش می دهد.این دغدغه نشان می دهد شما به شیک پوشی اهمیت می دهید.از این بابت به شما تبریک می گوییم. تا پایان مقاله همراه باشید تا نحوه ست کردن کفش با لباس مردانه (چه کفشی را با چه لباسی بپوشم؟) را بدانید.

اول کفش چرم بخریم یا لباس؟

اول کفش چرم بخریم و بعد لباس را با آن ست کنیم یا ابتدا لباس بخریم و بعد کفش چرم را با آن ست کنیم؟ پاسخ این است که هیچ فرقی ندارد. اگر شما قوانین ست کردن کفش چرم مردانه را بدانید، به راحتی می توانید هر کفشی را با هر لباسی ست کنید.

ست کفش و لباس مردانه

قاعده ی کلی در مورد ست کفش و لباس مردانه این است که : کفش چرم را با کت و شلوار، شلوار، اکسسوری، کت و پالتو می توان ست کرد. در ادامه به هر مورد اشاره می کنیم. یعنی اگر کت و شلوار خریده باشیم؛ کفش را مطابق آن ست می کنیم نه پیراهن و یا لباس دیگر.

با کت و شلوار چه کفشی بپوشیم؟

در این مورد ابتدا به رنگ کت و شلوار توجه می کنیم.

  • کت و شلوار مشکی: فقط کفش چرم مشکی
  • کت و شلوار قهوه ای : کفش چرم قهوه ای و زرشکی
  • کت و شلوار طوسی: کفش چرم مشکی،قهوه ای، زرشکی
  • کت و شلوار سرمه ای : کفش چرم مشکی ، قهوه ای ، زرشکی و عسلی

ست کردن کفش چرم با کت و شلوار

با چه شلواری چه کفشی بپوشیم؟

کفش چرم مردانه را می توان با شلوار پارچه ای،شلوار کتان،شلوار مخمل و شلوار پشمی ست کرد. چه رنگ کفشی با رنگ شلوار ست می شود؟ همان قوانین که برای کت و شلوار گفتیم، برای شلوار هم صدق می کند.

برای مثال برای شلوار سرمه ای، کفش مشکی یا کفش قهوه ای یا کفش عسلی و یا کفش عسلی مناسب است. رنگ کفش مناسب برای شلوار مشکی، فقط کفش مشکی می باشد.

نکته:کفش چرم مردانه را به هیچ عنوان نباید با شلوار جین(شلوار لی) بپوشید. این مورد کاملا اشتباه است.

چرم بازان پوشیدن کفش رسمی را با شلوار جین توصیه نمی کند.

چه کفشی را با چه لباسی بپوشیم؟   با چه شلواری چه کفشی بپوشیم؟ مردانه

ست کفش و کمربند مردانه

اصولا اکسسوری به وسایلی می گویند که استایل ما را کامل می کند. مانند کمربند، کیف،کیف پول و… . در ست کردن کفش با اکسسوری مردانه  به این نکات توجه کنید.

  • رنگ کفش باید با رنگ اکسسوری ها یکسان باشد. (مثلا اگر کیف قهوه ای دارید، کفش چرم قهوه ای بخرید.)
  • جنس کفش با جنس اکسسوری ها یکسان باشد. (مثلا اگر کمربند از جنس چرم طبیعی باشد باید کفش هم از جنس چرم طبیعی باشد.)

 

ست کفش وکمربند مردانه _ ست کردن کیف و کفش چرم

ست کردن کفش چرم مردانه با کت

بیشتر آقایان برای محیط اداری یا رسمی یا استایل روزمره کت می پوشند. قوانین ست کردن کت یا تک کت با کفش چرم مردانه مانند ست کردن با کت و شلوار می باشد و باید به رنگ کت و کفش توجه کنید. برای مثال کت سرمه ای را با کفش مشکی یا قهوه ای یا عسلی می توان پوشید.

پس رنگ کت یا تک کت را مانند رنگ کت و شلوار درنظر بگیرید.

با پالتو چه کفشی بپوشیم؟

در این مدل از ست کفش و لباس مردانه می توانید رنگ کفش را با پالتو دقیقا یکسان انتخاب کنید و استایل برجسته و شیک داشته باشید.

نکته ای که باید توجه کنید این است که جنس پالتو زیاد نباید فکرتان را درگیر کند. یعنی فرقی نمی کند پالتو از جنس چرم خریده باشید یا از سایر جنس ها. توصیه می کنیم رنگ پالتو و کفشتان را یکی انتخاب کنید.

برای مثال پالتو قهوه ای با کفش چرم قهوه ای یا پالتو مشکی با کفش چرم مشکی.

ست کردن کفش چرم مردانه با پالتو

ست کفش و لباس مردانه

بعضی از مدل های کفش چرم مردانه دورنگ می باشند. مثلا کفشی بعضی قسمت هایش قهوه ای و بعضی دیگر عسلی می باشد. در این حالت شما باید به رنگ غالب توجه کنید. یعنی ببینید کدام رنگ قسمت بیشتری از کفش را پوشش می دهد. سپس برحسب آن رنگ و مطابق قوانین ست کفش و لباس مردانه پیش بروید.

تصویر سمت راست کفش عسلی محسوب می شود. تصویر سمت چپ کفش قهوه ای محسوب می شود.

به عنوان مثال کفش سمت چپ مناسب پوشیدن با کت و شلوار به رنگ مشکی نیست. علت این است که رنگ غالب آن قهوه ای می باشد.

چه کفشی به چه لباسی میاد

مثال در مورد ست کفش و لباس مردانه

در این قسمت چند مثال درمورد ست کفش و لباس مردانه در استایل مردانه به شما معرفی می کنیم.

  • من کت و شلوار سرمه ای خریده ام. کدام رنگ کفش مناسب است؟ اگر می خواهید استایل شما رسمی باشد، رنگ مشکی را انتخاب کنید. چنانچه بخواهید کاملا رسمی نباشید، رنگ قهوه ای را انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید زیاد رسمی نباشید، رنگ عسلی را انتخاب کنید.
  • چه رنگی به کفش مشکی میاد؟ شما می توانید کت و شلوار طوسی یا سرمه ای بخرید. هم چنین می توانید شلوار مشکی بخرید. یا با کت یا پالتو مشکی ست کنید .
  • بنده شلوار طوسی پارچه ای خریده ام. چه کفشی با آن بپوشم؟ برای شلوار طوسی کفش مناسب می تواند کفش مشکی باشد. اگر به دنبال تنوع هستید می توانید سراغ رنگ قهوه ای یا حتی زرشکی بروید.

خرید کفش چرم مردانه

حالا که با اصول و قوانین ست کفش و لباس مردانه آشنا شدید و جواب سوال “چه کفشی را با چه لباسی بپوشیم؟” را پیدا کردید؛ سایتی معتبر برای خرید کفش چرم مردانه برایتان معرفی می کنیم.

خوشبختانه چرم بازان (charmbazan.com) یکی از سایت های معتبر برای خرید محصولات چرم طبیعی ازجمله کفش چرم مردانه می باشد.

شما نیز برای خرید کفش چرم مردانه کلیک کنید.

مقاله “ست کفش و لباس مردانه” چقدر برایتان مفید بود؟ با کدام بخش ها موافق و با کدام بخش ها مخالفید؟ چه موارد دیگری دوست داشتید به مقاله ست کردن کفش با لباس مردانه اضافه کنیم؟ اگر سوال یا پیشنهادی دارید؛ روی آیکن پایین سمت راست کلیک کنید یا کامنت بگذارید.

با تقدیم احترام

چرم بازان : انتخاب ممتازان

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز 3.02 از 100 رای

4 دیدگاه برای “ست کفش و لباس مردانه چه اصولی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +