با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟

با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟

شلوار کتان هم مناسب استایل رسمی و هم مناسب استایل اسپرت است. به عبارتی هم جوان پسند است و هم مناسب افرادی که تیپ جدی می خواهند. با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟ چه کفشهایی مناسب پوشیدن با شلوار کتان هستند؟

با چرم بازان همراه باشید.

با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا انواع مدل کفش که می توان با شلوار کتان پوشید را برایتان معرفی می کنیم. شلوار کتان حد واسط استایل رسمی و اسپرت است و از این رو با انواع زیادی از کفش ها ست می شود. به طور کلی کفش های زیر را می توانید با شلوار کتان ست کنید و بپوشید.

مدل کفش مناسب شلوار کتان

  • کفش مجلسی
  • کفش رسمی
  • کالج یا لوفر
  • کفش اسپرت
  • نیم بوت چرم طبیعی رسمی
  • نیم بوت اسپرت
  • صندل

کفش مناسب شلوار کتان _ charmbazan

بیشتر بدانید: کفش مناسب شلوار پارچه ای

با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟

همانطور که ملاحظه نمودید؛ با شلوار کتان می توانید انواع کفش ها را بپوشید. درمورد جنس توصیه میکنیم اگر می خواهید کفش تان از جنس چرم باشد؛ حتما چرم طبیعی را انتخاب کنید. چرم مصنوعی به مرور به سلامتی شما آسیب وارد می کند.

البته کفش های باکیفیت در جنس های دیگر نیز وجود دارند. برای مثال جنس پارچه یا جنس های ترکیبی. برای خرید کفش باکیفیت از جنس پارچه یا جنس های ترکیبی حتما به سراغ برندهای معتبر بروید. چون این برندها طراحی استاندارد دارند.

بیشتر بدانید: معرفی بهترین برندهای چرم ایرانی

خرید کفش چرم طبیعی

گفتیم که چرم طبیعی یکی از جنس های مناسب برای انواع کفش مناسب برای شلوار کتان می باشد. چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی برتری و مزیت دارد.

چرم بازان (charmbazan.com) یک سایت معتبر برای خرید کفش چرم طبیعی می باشد. درواقع همه محصولات این سایت از چرم طبیعی است و به هیچ عنوان محصولی از جنس چرم مصنوعی نداریم. پس خیالتان از بابت جنس راحت است.

مقاله “با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم؟” چقدر مفید بود؟ شما معمولا با شلوار کتان چه کفشی می پوشید؟ بیشتر طرفدار کدام استایل هستید؟ لطفا نظر دهید.

چرم بازان : مناسب بهار و خزان

امتیاز 5.00 از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +