راهنمای خرید کفش اینترنتی

راهنمای خرید کفش اینترنتی - چرم بازان

درود بر شما. خرید آنلاین کفش نگرانی های خاص خود را دارد. نگرانی درمورد سایز کفش، خدمات پس از فروش، آیا سفارش را پس می گیرند؟ از همه مهمتر نکند کلاهبردار باشند و حسابمان را خالی کنند. با مطالعه راهنمای خرید کفش اینترنتی خواهید دانست از چه سایتی به صورت آنلاین کفش بخرید و از کدام سایت یا پیج شبکه اجتماعی نباید کفش بخرید.

تا انتها با چرم بازان همراه باشید.

راهنمای خرید کفش اینترنتی (اصول)

در ابتدای مقاله راهنمای خرید کفش اینترنتی، به معرفی اصول خرید آنلاین کفش می پردازیم. این اصول هم برای خانم ها و هم آقایان یکسان می باشد. این اصول را مانند چک لیست در نظر بگیرید. اگر سایتی این ویژگی ها را داشت؛ از آن خرید کنید. اگر نه، نباید این کار را بکنید.

انتخاب سایت خرید کفش

اولین قسمت راهنمای خرید کفش اینترنتی به معرفی معیارهای یک سایت معتبر می پردازد. مهم ترین بخش در خرید اینترنتی کفش، انتخاب سایت خرید کفش معتبر می باشد. درواقع اگر این مرحله را بخوبی انجام دهید؛ بیشتر مسیر را طی کرده اید. برای مثال حتی اگر اشتباه خرید کنید؛ می توانید از گارانتی مرجوعی فروشگاه اینترنتی معتبر استفاده کنید. یا اینکه مشاوره بگیرید.

سایت معتبر خرید کفش چه ویژگی هایی دارد؟

 • صفحات قوانین و بازگشت کالا داشته باشد.
 • در بخش “درباره ما” اطلاعات صحیح و کامل ارائه کند.
 • در بخش “تماس با ما” روش های تماس مختلفی داشته باشد.
 • قوانین واضح بیان شوند.
 • مجوز اینماد باید داشته باشد.
 • درگاه پرداخت امن داشته باشد.
 • پاسخگویی مناسب و سریع داشته باشد.
 • گارانتی مرجوعی کتبی ارائه کند.
 • قوانین بازگشت کالا واضح باشد و سخت گیرانه نباشد.
 • از محصولات تصاویر مختلف ارائه کند.
 • با روشهای مختلف مانند پیامک، شبکه های احتماعی، تماس تلفنی و … پاسخگو باشد.
 • تصاویر دستکاری نشده باشد.
 • توضیحات و مشخصات کالا واضح و کامل باشد.
 • نحوه ارسال کالا و هزینه آن مشخص باشد.
 • در شبکه های اجتماعی هم حضور داشته باشند.

قوانین بازگشت کالا

قبل از خرید آنلاین کفش بهتر است قوانین بازگشت کالای سایت مورد نظر را بررسی کنید. برخی سایت ها قوانین بازگشت کالای بسیار سخت و یکطرفه دارند. درحالیکه برخی دیگر قوانین بازگشت کالای معقول و منصفانه دارند.

تصاویر کفش

به تصاویر کفش ها دقت کنید. برخی فروشگاه های اینترنتی به قدری با فتوشاپ روی عکس محصول کار می کنند که با تصویر اصلی کفش بسیار فرق می کند. هم چنین بهتر است چندعکس از کفش ها از زوایه های مختلف وجود داشته باشد.

مشخصات کفش

مشخصات کفش در خرید اینترنتی کفش بسیار مهم است. یک سایت خرید کفش معتبر باید جنس رویه، جنس زیره، ارتفاع پاشنه، سایز کفش و محل تولید را در قسمت مشخصات کفش بنویسد.

سایز کفش

سایز کفش همیشه برای خریداران به عنوان یک مسئله مطرح بوده است. چراکه در خرید اینترنتی کفش نمی توان کفش را پرو کرد.

بایستی در قسمت مشخصات کفش، سایز کفش نیز نوشته شود.

بیشتر بدانید: راهنمای تعیین سایز کفش

پاسخگویی سایت فروش کفش

فروشگاه اینترنتی معتبر کفش باید راه های مختلف برای پاسخ گویی داشته باشد. هم چنین کیفیت و سرعت پاسخگویی هم مهم است. به هرحال ممکن است سوالی مطرح شود یا مشکلی پیش بیاید.

اگر با سایتی تازه آشنا شده اید و کاملا به آن اعتماد ندارید؛ یک پیام به آنها بفرستید. ببینید آیا کسی پاسختان را می دهد؟ اگر کسی پاسخگو نیست؛ نباید خرید کنید. اگر پاسخگو هستند؛ طرز برخورد و جواب دادن آنها چگونه است؟

درگاه پرداخت امن

در این قسمت از راهنمای خرید کفش اینترنتی، بر لزوم توجه به درگاه پرداخت اشاره می شود.

درگاه پرداخت هایی که امن نیستند باعث هک شدن حساب خریداران می شوند. این امر باعث می شود ابتدا فرد ضرر مالی بکند. سپس دیگر به خرید اینترنتی اعتماد نمی کند. مثلا اگر سایتی کلاهبرداری کند؛ دیگر آن شخص حتی از فروشگاه اینترنتی معتبر هم خرید نمی کند.

درگاه های پرداخت زرین پال، بانک ملت، بانک سامان، بانک ملی و بانک کشاوری و دیگر بانک های دولتی معتبر هستند و جای نگرانی وجود ندارد.

راهنمای خرید کفش اینترنتی - چرم بازان - charmbazan

راهنمای خرید کفش اینترنتی (مراحل)

در این قسمت از راهنمای خرید کفش اینترنتی، مراحل خرید آنلاین کفش را معرفی می کنیم. این مراحل را به ترتیب از بالا به پایین پیش بروید.

توجه به اصول راهنمای خرید کفش اینترنتی

ابتدا باید به اصولی که در بالا معرفی کردیم؛ توجه کنید و سایت معتبر برای خرید کفش را پیدا کنید. بعد از پیدا کردن سایت معتبر، بقیه مراحل آسان است. اصول راهنمای خرید کفش اینترنتی را جدی بگیرید.

انتخاب نوع کفش

شما بایستی بدانید چه نوع کفشی مناسب شما می باشد. به طور کلی کفش های رسمی مناسب محیط رسمی می باشند. کفش های اسپرت یا کالج مناسب محیط غیررسمی می باشند. پس رسمی بودن یا نبودن کفشی که می خواهید بخرید را تعیین کنید.

پس به این سوال باید پاسخ دهید که کفش را برای چه موقعیت و محیطی می خواهید؟

مدل کفش

هر نوع کفشی، مدلهای مختلفی دارد. برای مثال در کفش های رسمی انواع مدلها و طرح ها وجود دارد. در کفش های اسپرت هم همینطور. بنابه علاقه تان و متناسب با لباستان مدل کفش را انتخاب کنید. توجه به جنس کفش همانطور که می دانید کفش ها ازلحاظ کیفیت و جنس، متفاوت می باشند.

برای مثال در کفش های چرم، رویه کفش می تواند از جنس چرم طبیعی و چرم مصنوعی باشد. پس حتما قبل از خرید آنلاین کفش قسمت مشخصات کفش را بررسی کنید.

انتخاب سایز کفش

سایز کفش مناسب خودتان را انتخاب کنید. ببینید آیا سایز مناسب شما موجود می باشد یا نه؟ سایز کوچکتر یا بزرگتر مناسبتان نخواهد بود.

انتخاب رنگ کفش

در این مرحله از مرحل راهنمای خرید کفش اینترنتی رنگ کفش را انتخاب کنید. در انتخاب رنگ کفش بهتر است هم علاقه و هم قوانین ست کردن را مدنظر قرار دهید. برای انتخاب رنگ مناسب می توانید با سایت مورد نظر مشورت نمایید. ببینید آیا مشاوره خرید می دهند یا نه؟

نحوه پرداخت و ارسال

در انتها می توانید نحوه پرداخت و دریافت سفارش خود را تعیین کنید. پرداخت آنلاین یا پرداخت کارت به کار یا پرداخت هنگام دریافت، روشهای مختلف پرداخت اینترنتی می باشند. توجه کنید که آیا ارسال رایگان است یا هزینه آن به عهده ی شماست؟

راهنمای خرید کفش اینترنتی - چرم بازان - charmbazan

راهنمای خرید کفش اینترنتی (معرفی سایت)

حالاکه راهنمای خرید کفش اینترنتی را مطالعه کردید؛ نوبت به معرفی سایت معتبر می رسد. خوشبختانه سایت های معتبر زیادی برای خرید کفش وجود دارند.

سایت چرم بازان (charmbazan.com) یکی از سایت های معتبر برای خرید اینترنتی کفش چرم طبیعی می باشد. درواقع جنس تمامی محصولات از چرم طبیعی می باشد. نام سایت نیز به همین قضیه اشاره دارد. پس خیالتان از بابت جنس کفشها راحت باشد.

سایت چرم بازان را با معیارهایی که در راهنمای خرید کفش اینترنتی معرفی کردیم؛ بررسی کنید. ببینید آیا معتبر است یا نه؟ قسمت قوانین را چک کنید. قسمت قوانین بازگشت کالا را مطالعه کنید. ببینید آیا پاسخگو هستیم؟ آیا مشاوره می دهیم؟ آیا اینماد داریم؟ و …

خدمات سایت چرم بازان

 • جنس تمام کفش از چرم طبیعی می باشد.
 • گارانتی کتبی مرجوعی 15 روزه (تا 15 روز می توانید پس بدهید)
 • درگاه پرداخت امن (زرین پال)
 • گارانتی یک ساله محصولات (دو برابر سایر برندها)
 • درج مشخصات کامل کفش ها
 • ارسال رایگان به سراسر کشور
 • دارای مجوز اینماد (برای تست روی عبارت کلیک کنید)
 • پاسخگویی سریع و از راه های مختلف (پیامکی، تلفنی، شبکه های اجتماعی و ایمیل و …)
 • مشاوره قبل از خرید

هدف چرم بازان از ارائه این خدمات این است:

خیالتان از هر بابت راحت باشد و نگرانی قبل از خرید یا بعد از خرید نداشته باشید.

شما نیز هم اکنون برای خریدن آنلاین کفش چرم طبیعی کلیک کنید.

سایت برای خرید کفش چرم - چرم بازان - چرمبازان - charmbazan

مقاله “راهنمای خرید کفش اینترنتی” چقدر مفید بود؟ شما به جه سایتی اعتماد می کنید؟ یک سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به آن اعتماد کنید؟ مهم ترین دغدغه و نکرانی شما در خرید آنلاین کفش چیست؟ لطفا نظرتان را بیان کنید.

با تقدیم احترام

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز 1.88 از 26 رای

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

6 دیدگاه برای “راهنمای خرید کفش اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +