رانندگی با دمپایی صحیح است یا نه؟

رانندگی با دمپایی_چرم بازان_محمد عبانژاد

درود برشما هموطن ارجمند. برخی اشخاص برای رانندگی در مسیرهای کوتاه دمپایی می پوشند. آیا رانندگی با دمپایی صحیح است؟ آیا رانندگی با دمپایی جریمه دارد؟ تا انتهای مقاله با چرمبازان همراه باشید.

رانندگی با دمپایی

شاید برخی افراد بخاطر تنبلی کفش مناسب برای رانندگی نپوشند. همچنین ممکن است مسیر کوتاه باشد و کوتاه بودن مسیر باعث شود پوشیدن کفش مناسب برای رانندگی چندان جدی گرفته نشود. مثلا خرید نان از نانوایی در خیابان یا مسیر نزدیک.

درکل توجه کنید که رانندگی با دمپایی صحیح و ایمن نیست. ممکن است اتفاق های ناخوشایندی برایتان رخ بدهد. هرچند که احتمال این اتفاق ها بسیار کم باشد.

برای مثال ممکن است دمپایی زیر پدال گاز یا ترمز گیر کند. یا موقع گازدادن یا ترمز کردن لیز بخورد. این اتفاق می تواند منجر به تصادف شود. هرچند احتمال این اتفاق ها بسیارکم است اما غیرممکن نیست.

بیشتر بدانید: دانستنی در مورد کفش

.

بیشتر بدانید: نحوه خرید کفش مناسب کت و شلوار مردانه

آیا رانندگی با دمپایی جریمه دارد؟_چرم بازان

آیا رانندگی با دمپایی جریمه دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم: رانندگی کردن با کفش نامناسب مثل دمپایی جریمه ندارد. ولی برای کاهش احتمال خطر و حفظ سلامتی و ایمنی خودتان، پیشنهاد می کنیم هنگام رانندگی دمپایی نپوشید.

جمع بندی: رانندگی با دمپایی جریمه ندارد ولی دمپایی برای رانندگی کردن مناسب نیست.

مقاله “آیا رانندگی با دمپایی جریمه دارد؟” مفید بود؟ شما هنگام رانندگی دمپایی می پوشید؟ آیا این مقاله در تغییر نگرش شما موثر واقع شد؟ لطفا نظرتان را بیان نمایید.

سایت چرم بازان (charmbazan.com) مخصوص محصولات چرم طبیعی می باشد. پس اگر به محصولات چرم طبیعی علاقه دارید؛ این سایت مخصوص شماست.

دوستدار شما

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 3.86 از 29 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +