نکات خرید کفش

نکات خرید کفش _ چرم بازان

دانستن یکسری نکات هنگام خریدن کفش باعث می شود انتخاب حرفه ای داشته باشیم. همچنین مانع از اشتباهات می شود. این نکات کمک میکند درصد اشتباه هنگام خرید به شدت کاهش یابد. نکات خرید کفش کدام اند؟ در هنگام خرید کفش باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ تا انتها همراه چرمبازان باشید.

نکات خرید کفش

اولین و مهم ترین نکته در سفارش کفش، انتخاب فروشگاه و فروشنده معتبر است. فروشگاه و فروشنده معتبر خیال شما را از هر بابت راحت میکند. دیگر لازم نیست نگران خدمات پس از فروش باشید یا نگران جنس و کیفیت کفش باشید.

اما چگونه فروشگاه معتبر را شناسایی کنیم؟ در مقاله «راهنمای خرید کفش اینترنتی» معیارهای یک فروشگاه اینترنتی معتبر را به صورت کامل معرفی کرده ایم. اگر قصد خرید آنلاین را دارید؛ این مقاله را از دست ندهید.

پس اگر بخواهید یک نکته از نکات خرید کفش را انتخاب کنید؛ فروشگاه یا برند یا فروشنده معتبر است.

نکات خرید کفش

زمان خرید کفش

اینکه برخی سایت ها نوشته که باید عصرها کفش بخریم؛ اشتباه است. دلیل آن را هم در مقاله زیر وضیح داده ایم. درصورت توضیح کامل، مطلب بسیار طولانی میشود.

بیشتر بدانید: بهترین زمان سفارش کفش چه موقع است؟

پای چپ و راست

برخی سایت ها نوشته است باید کفش را با هردو پا تست کنید. علت این امر هم این است که سایز پای راست و چپ معمولا متفاوت است.

این مطلب هم اشتباه است. احتمال این اتفاق بسیار کم است. شاید در یک میلیون نفر یک شخص چنین باشد. آیا شما شخصی دیده اید که اینگونه باشد؟ آیا تعداد افرادی که اینگونه هستند؛ زیاد است؟

سایز کفش

یکی از نکات خرید کفش که مهم می باشد؛ سایز کفش است. فرقی نمیکند صبح کفش بخرید یا عصر. همچنین فرقی نمیکند جنس کفش چه باشد.

کفشی که میخرید باید سایز مناسب داشته باشد. نه تنگ باشد و نه گشاد باشد.

مقاله «راهنمای تعیین سایز کفش» به انتخاب سایز مناسب در خرید آنلاین کمک میکند.

جوراب مخصوص

اگر قرار است با کفشی که میخرید جوراب نازک بپوشید؛ هنگام خریدن کفش جوراب نازک بپوشید و برعکس. برای مثال اگر میخواهید با کفش رسمی یا کالج جوراب نازک بپوشید؛ هنگام خریدن آن جوراب ضخیم نپوشید. اگر این کار را بکنید؛ ممکن است کفشی انتخاب کنید که برایتان کمی بزرگتر و گشادتر است.

توجه به جنس کفش

اگر از جنس رویه کفش و زیره آن مطمعن نیستید؛ حتما از فروشنده بپرسید. در خرید آنلاین جنس رویه و زیره و تمام مشخصات مهم ذکر می شود.

پس اگر جنس و کیفیت برایتان مهم است؛ حتما با پرسش یا بررسی مشخصات کفش از آن مطمعن شوید. اینجا نکته ی اول مطرح میشود. اگر فروشنده و فروشگاه معتبر باشد؛ به شما اطلاعات درست می دهد. اگر معتبر نباشد ممکن است فریب بخورید.

بسیاری از نگرانی ها بخصوص در کفش چرم طبیعی هم از این مرحله شروع می شود. اگر فروشنده معتبر نباشد؛ ممکن است کفش چرم مصنوعی را بجای کفش چرم طبیعی به مشتری بفروشد.

نکات خرید کفش چرم _ چرم بازان

بیشتر بدانید: آموزش سفارش کفش

نکات خرید کفش

اگر به دنبال سایت معتبر برای سفارش آنلاین کفش هستید؛ مفتخریم خدمتتان عرض کنیم:

چرم بازان (charmbazan.com) یک فروشگاه اینترنتی معتبر برای سفارش کفش چرم طبیعی می باشد. جنس محصولات فقط از چرم طبیعی است. پس نگرانی از بابت جنس کفش نخواهید داشت.

ضمنا گارانتی کتبی مرجوعی 15 روزه خیالتان را راحت میکند. اگر بعد از خرید موردی پیش آمد؛ تا 15 روز میتوانید آن را مرجوعی کنید.

نکات مهم در خرید کفش چرم _ چرمبازان

اگر سوال یا پیشنهادی دارید؛ یکی از راه های ارتباطی را انتخاب کنید.

مقاله «نکات خرید کفش» چقدر مفید بود؟ شما چه نکته ی دیگری پیشنهاد می کنید که به این لیست اضافه کنیم؟ شما به چه نکته ای توجه میکنید؟ لطفا نظر دهید.

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز -1.25 از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +