بهترین سایت خرید کفش چرم کدام است؟

بهترین سایت خرید کفش چرم

برای سفارش آنلاین کفش چرم کافیست یک سرچ ساده در اینترنتی بزنیم تا انبوهی از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نمایش داده شود. کدام یک خدمات بهتری دارد؟ کدام یک کیفیت بهترین ارائه میکند؟ بهترین سایت خرید کفش چرم کدام است؟ به کدام سایت می توانیم اعتماد کنیم؟ با چرمبازان همراه باشید.

بهترین سایت خرید کفش چرم

ابتدا معیارهایی برای انتخاب بهترین سایت خرید کفش چرم را معرفی میکنیم. یک سایت بایستی چه مشخصاتی داشته باشد تا به آن بتوانیم اعتماد کنیم؟

هم چنین ذکر این نکته لازم است که قرار نیست فقط یک سایت معرفی شود. خوشبختانه در کشورمان سایت های معتبر زیادی برای سفارش آنلاین کفش چرم وجود دارد. پس قرار نیست یک سایت معرفی شود و بقیه سایت ها محکوم شوند.

اینماد

اولین مورد این است که آن سایت را ازلحاظ داشتن اینماد بررسی کنید. درواقه اینماد نوعی مجوز برای فروشگاه های اینترنتی است. اگر سایتی اینماد داشت؛ نشان می دهد که آن سایت و مشخصات مالک آن در یک سامانه ای ثبت شده است.

پس اگر موردی پیش آمد؛ میتوانید از طریق اینماد پیگیری کنید.

چرم بازان_چرمبازان_charmbazan

مشخصات کفش

سایت مورد نظر باید مشخصات کفش را به صورت کامل در صفحه آن کفش بنویسد. هم چنین چند عکس از زاویه های مختلف داشته باشد. به طوری که هم رویه و هم زیره کفش از جهات مختلف قابل دیدن باشد.

متاسفانه برخی سایت ها فقط عکس کفش را در صفحه محصول می گذارند و به مشخصات اشاره نمیکنند. ذکر نکردن مشخصات باعث سردرگمی مشتریان می شود.

مشخصاتی که باید در صفحه محصول ذکر گردد شامل موارد زیر می شود.

  • جنس رویه کفش
  • جنس زیره کفش
  • رنگ کفش
  • ارتفاع پاشنه
  • محل تولید
  • برند تولید کننده یا عرضه کننده
  • سایزهای موجود

بهترین سایت خرید کفش چرم طبیعی

گارانتی مرجوعی

آیا سایت موردنظر اصلا گارانتی مرجوعی دارد؟ اگر بله، چه مدت است؟ گارانتی کتبی است یا شفاهی؟ شرایط آن چگونه است؟

شرایط گارانتی مرجوعی سایت را بررسی کنید و ببینید آیا منصفانه است؟ آیا شرایط سختی دارد یا نه؟ آیا این شرایط شما را راضی میکند؟

پاسخگویی

ممکن است قبل از خرید یکسری سوالاتی پیش بیاید.آیا قسمتی برای سوالات متداول وجود دارد؟ روشهای پاسخگویی چقدر متنوع اند؟ به طور کلی هرچقدر روشهای پاسخگویی متنوع باشند، به همان اندازه بهتر است.

علاوه بر تنوع روشهای پاسخگویی، زمان پاسخ گویی هم مهم است. چقدر طول می کشد تا پاسخ بدهند؟ اگر بعد از گذشت یکی دو روز جواب نمی دهند؛ توصیه می کنیم بیشتر فکر یا احتیاط کنید. سایتی که پاسخگو نیست چندان قابل اعتماد نیست.

بیشتر بدانید: راهنمای سفارش آنلاین کفش

بهترین سایت خرید کفش چرم

در این قسمت یکسری نکات جزئی ولی مهم به شما معرفی میکنیم که شاید سایتهای دیگر بدان اشاره نکرده اند.

هرچقدر روش پرداخت متنوع تر باشد بهتر است.

درگاه پرداخت بایستی ایمن باشد. (زرین پال، درگاه پرداخت بانکها و …)

هزینه ارسال چقدر است؟ رایگان یا دارای هزینه؟

سایت هرچند وقت یکبار آپدیت می شود. آیا روزانه مطالب جدید در سایت قرار داده می شود؟ یا اینکه هر سال یکی دو مطلب نوشته می شود؟ قسمت وبلاگ را بررسی کنید. هرچقدر زود به زود آپدیت شود و مطلب جدید قرار داده شود بهتر است.

آیا در شبکه های اجتماعی هم حضور دارند؟ بودن در شبکه های اجتماعی نشان می دهد آن سایت فعالیت دارد و کسانی پاسخگو هستند.

بیشتر بدانید: نکات مهم هنگام سفارش کفش

بهترین سایت خرید کفش چرم

خوشبختانه سایت های معتبر زیادی برای خرید کفش چرم وجود که معیارهای آن را به شما معرفی کردیم. اکنون نوبت به معرفی یکی از سایت های معتبر می رسد.

چرم بازان (charmbazan.com) یک سایت معتبر برای خرید کفش چرم طبیعی است. جنس تمامی محصولات از چرم طبیعی می باشد. درواقع چرمبازان مخصوص محصولات و کالاهای چرم طبیعی است و کالایی از جنس دیگر نداریم.

با معیارهایی که معرفی کردیم بررسی کنید. ببینید آیا اعتماد شما را جلب میکنیم؟ شما هستید که در نهایت باید اعتبار ما را تایید کنید.

مقاله “بهترین سایت خرید کفش چرم” چقدر مفید بود؟ شما چه معیار دیگری معرفی میکنید؟ تجربه سفارش آنلاین کفش را داشته اید؟ بیشترین نگرانی شما در خرید آنلاین چه چیزی است؟ لطفا نظر دهید.

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز -3.20 از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×