استایل چیست؟ معنی و مفهوم استایل چیست؟

استایل چیست؟ _ معنی کلمه استایل

دنیای مد دارای اصطلاحات خاص و فروانی است. یکی از این اصطلاحات، استایل است. وقتی صحبت از استایل می شود منظور چیست یا به چیزی اشاره می شود؟ استایل چیست؟ معنی کلمه استایل یعنی چه؟ با چرمبازان همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بیابید.

معنی استایل چیست؟

معنی کلمه استایل (style) در لغت بهم معنی سبک و روش و شیوه می باشد. اما در دنیای مد و لباس کمی معنی آن فرق میکند.

در مد و لباس منظور از استایل چیست؟ در مد و فشن منظور از style نوع لباس پوشیدن یا شیوه لباس پوشیدن است. مانند استایل رسمی یا استایل اسپرت.

آیا معنی استایل فقط به نوع لباس پوشیدن محدود می شود؟ خیر؛ به طور کلی استایل یعنی اینکه ما چگونه خود را به دنیای بیرون معرفی می کنیم. پس استایل علاوه بر نوع پوشش، شامل نوع حرف زدن، ترکیب بدنی و هیکل، نوع اصلاح مو، ویژگی های رفتاری و سایر موارد که ما خودمان را با آن نشان می دهیم؛ می شود.

بیشتر بدانید: خوش استایل یعنی چه؟

استایل چیست؟

دانستیم که استایل یعنی نمود ظاهری افکار و رفتار ما. این نمود میتواند شامل لباس پوشیدن، رعایت بهداشت، طرز حرف زدن و رفتار کردن و سایر موارد شود.

اهمیت تیپ شخص

اهمیت داشتن یک استایل مناسب چقدر است؟ روانشناسان بیان کرده اند که در لحظات ابتدایی (۴ تا ۵ ثانیه) و بدون اینکه ما با کسی حرف بزنیم؛ دیگران ما را قضاوت اولیه میکنند.

پس اگر دارای استایل مناسب و جذاب باشیم؛ قدم اول را محکم خواهیم برداشت. اگر تیپ مناسب نداشته باشیم؛ کارمان بسیار سخت می شود.

پس نگاه اول بسیار مهم است. اگر تیپ مناسب نداشته باشید؛ خودبخود در برقراری ارتباط قبل از اینکه ایجاد شود شکست می خورید.

استایل مخصوص

آیا همه بایستی یک جور لباس بپوشند؟ آیا بایستی فقط کت و شلوار بپوشیم؟ خیر، هرکسی باید تیپ مخصوص خود را داشته باشد. باید تیپی را انتخاب کنید که با روحیات شما سازگاری داشته باشد.

بیشتر بدانید: استایل شخصی یعنی چه؟ چگونه استایل شخصی داشته باشیم؟

استایل چیست؟

حالا که با معنی استایل و مفهوم آشنا شدید و دانستید که استایل چیست؛ بهتر است از این مفاهیم به نفع خود استفاده کنید. برای مثال اگر می خواهید در ارتباطات موفق باشید؛ اول روی استایل خود کار کنید. پس ابتدا قضاوت اولیه و تاثیر اولیه مثبت ایجاد کنید. سپس شخصیت خود را نشان دهید.

اگر برای ارتقای استایل خود با محصولات چرم طبیعی نیاز دارید؛ سایت چرمبازان مخصوص شماست. چون جنس تمامی محصولات و کالاها از چرم طبیعی است. ضمنا طراحی محصولات شیک و زیبا هستند.

پس خیالتان از بابت جنس و دوام و طراحی راحت است.

معنی استایل چیست؟

مقاله «استایل چیست؟»چقدر مفید بود؟ به نظرتان تاثیر استایل چقدر است؟ طرفدار چه استایلی هستید؟ کدام معنی استایل برایتان جامع تر است؟ لطفا نظر دهید؟

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز -1.91 از 11 رای

1 دیدگاه برای “استایل چیست؟ معنی و مفهوم استایل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×