استایل چیست؟ خوش استایل بودن یعنی چه؟

استایل چیست؟ - چرم بازان - charmbazan

سلام بر شما دوست خوش استایل و آراسته. به سایت چرم بازان خوش آمدی. شاید با شنیدن کلمه ی (style) به این فکر کنید که معنی آن چیست؟ در این مطلب خواهیم گفت که: استایل چیست؟ انواع استایلها کدام اند؟ خوش استایل بودن یعنی چه؟ و بسیاری مطالب دیگر. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

استایل چیست؟

کلمه استایل  فارسی شده کلمه ی انگلیسی style می باشد. اما معنی استایل چیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که استایل به سبک لباس پوشیدن اشاره دارد. اما معنی استایل فقط به نوع لباس پوشیدن محدود نمی شود.

استایل چیست؟ یعنی اینکه ما چگونه خود را به دنیای اطراف و دیگران معرفی می کنیم. استایل شامل سبک و چگونگی لباس پوشیدن، چگونگی صحبت کردن، تیپ بدنی، اخلاق ما و برخورد ما با دیگران می شود. پس شامل موارد قابل مشاهده و هم شامل موارد غیر قابل مشاهده می شود.

خوش استایل بودن یعنی چه؟

وقتی می گوییم فردی خوش استایل است. منظورمان چیست؟ البته برخی افراد خوش استیل هم می گویند! که اشتباه است.

خوش استایل بودن یعنی اینکه ظاهر و رفتار فرد به دل دیگران بنشیند. دیگران از آن شخص بخاطر جذابیت ظاهری و رفتاری خوششان بیاید.

فرض کنیم فردی شیک پوش هست. زمانیکه با او حرف می زنیم؛ متوجه می شویم از لحاظ گفتاری نیز بافرهنگ و جذاب است. پس این فرد تمام معیارهای خوش استایل بودن را دارد.

مزایای خوش استایل چیست؟

برخورد اولیه با دیگران

یکی از مزایای فرد خوش استایل چیست؟ شما بدون حرف زدن با کسی ممکن است قضاوت شوید. ممکن است حتی با کسی ارتباط نداشته باشید اما آن شخص از شما خوشش بیاید یا برعکس بدش بیاید. اما این اتفاق چگونه رخ می دهد؟

فرض کنیم شما فردی را می بینید که بسیار آراسته لباس پوشیده است. کت و شلوار اطوکشیده شده، کفش واکس خورده، بوی عطر دلنشین و موارد دیگر را مشاهده می کنید. حتما پیش خود می گویید احتمالا این شخص رئیس بانک یا مدیر یک مجموعه ی بزرگ است. چنین نیست؟ شاید تصور شما درست باشد شاید هم اشتباه باشد.

چرم بازان به شما توصیه می کند همیشه آراسته باشید تا امتیاز برخورد اولیه را بدست آورید.

اگر در برخورد اول خوش استایل بودن خود را نشان ندهید؛ تحت تاثیر قرار دادن فرد در موقعیت های دیگر بسیار سخت می شود.

پیشنهاد: مقاله ست کردن کفش چرم رسمی می تواند برایتان مفید باشد.

معنی خوش استایل بودن یعنی چه؟ چرم بازان - charmbazan

ارتباطات موفق

همه ی افراد دوست دارند با افراد سطح بالا و شیک پوش و خوش استایل معاشرت کنند. شما از این مورد می توانید به نفع خود استفاده کنید.

شما با خوش استایل بودن می توانید دوستانی که از لحاظ تیپ و اخلاق، سطح بالا هستند را جذب کنید.

حتما مثل ” کبوتر با کبوتر، باز با باز ” را شنیده اید. افراد خوش استایل با افراد شبیه به هم معاشرت می کنند. برعکس افراد بدتیپ با افراد مشابه خود.

شایسته نیست بخاطر رعایت نکردن چند مورد به عنوان فردی بدسلیقه و بدتیپ شناخته شوید و دوستانی داشته باشید که چندان مناسب نیست.

معنی استایل چیست؟ - زن خوش استایل

قبول شدن درخواست

از دیگر مزایای خوش استایل بودن، قبول شدن درخواست شما می باشد. این مورد را با مثالی بیان می کنیم.

فرض کنیم فردی لباس معمولی پوشیده است. اما لباسش بوی بد می دهد و بهداشت فردی مثل بهداشت دهان را رعایت نمی کند. موقعیت صحبت کردن کلمات مناسب به کار نمی برد. مسلما این شخص در برخورد با جنس مخالف موفق نخواهد بود. چون حس بدی به طرف مقابل می دهد حتی اگر صحبت نکند.

خرید از چرم بازان

همانطور که ملاحظه نمودید؛ اولین ارتباط با دیگران بیشترین تاثیر را دارد. شما می توانید با خوش استایل بودن تاثیر اولیه مثبتی در دیگران بگذارید.

با شیک پوش بودن نظرات مثبت دیگران را جلب کنید و خود را به عنوان فردی آراسته و برازنده به دیگران معرفی کنید.

چرم بازان کنار شماست. با خرید محصولات چرم طبیعی از چرم بازان اولین قدم را برای خوش استایل شدن بردارید.

هم اکنون برای خرید کفش چرم تبریز مردانه کلیک نمایید.

مقاله” استایل چیست؟ و خوش استایل بودن یعنی چه؟ ” چقدر مفید بود؟ به نظر شما ظاهر فرد چقدر مهم است؟ تاثیر شیک پوشی را چقدر می دانید؟ لطف نظرتان را باما درمیان بگذارید. اگر سوالی دارید؛ روی آیکن واتساپ کلیک کنید. دوستانه پاسختان را می دهیم.

دوستدار شما

محمد عبانژاد: charmbazan

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز 3.29 از 7 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی پیش آمده؟ کلیک کنید
×