خوش استایل یعنی چی؟

خوش استایل یعنی چی؟

ممکن است در فضای اینترنت یا گفتگوی روزانه کلمه ی “خوش استایل” را بشنوید. اما منظور از خوش استایل یعنی چی؟ خوش استایل چیست؟ خوش استیل یا خوش استایل؟ کدام صحیح است؟

تا انتها همراه چرم بازان باشید.

خوش استایل یعنی چی؟

وقتی می گوییم فردی خوش استایل است. منظورمان چیست؟ خوش استایل بودن یعنی اینکه ظاهر و رفتار فرد به دل دیگران بنشیند. دیگران از آن شخص بخاطر جذابیت ظاهری و رفتاری خوششان بیاید.

فرض کنیم فردی شیک پوش هست. زمانیکه با او حرف می زنیم؛ متوجه می شویم از لحاظ گفتاری نیز بافرهنگ و جذاب است. پس این فرد تمام معیارهای خوش استایل بودن را دارد.

اگر بخواهیم به صورت ساده و کلی بگوییم خوش استایل یعنی چی؟ درواقع میتوان گفت معادل و مترداف آن همان خوش تیپ می باشد.

البته استایل فقط محدود به پوشش و لباس نمی شود که در مقاله دیگر کامل توضیح داده ایم.

خوش استایل یعنی چی؟

خوش استیل یا خوش استایل؟

برخی افراد عبارت “خوش استیل” را به کار می برند. این اصطلاح اشتباه می باشد.

کلمه استایل فارسی شده کلمه “style” است. اگر این عبارت را در گوگل ترنسلیت بزنید؛ متوجه می شوید؛ عبارت درست همان خوش استایل است.

خوش استایل یعنی چی؟

در این قسمت به مزایای خوش استایل بودن اشاره می کنیم. درواقع اگر شما خوش تیپ باشید؛ چه چیزهایی می توانید بدست بیاورید.

برخورد اولیه با دیگران

شما بدون حرف زدن با کسی قضاوت می شوید. ممکن است حتی با کسی ارتباط نداشته باشید اما آن شخص از شما خوشش بیاید یا برعکس بدش بیاید. اما این اتفاق چگونه رخ می دهد؟

فرض کنیم شما فردی را می بینید که بسیار آراسته لباس پوشیده است. کت و شلوار اطوکشیده شده، کفش واکس خورده، بوی عطر دلنشین و موارد دیگر را مشاهده می کنید. حتما پیش خود می گویید احتمالا این شخص آدم مهمی است. چنین نیست؟ شاید تصور شما درست باشد شاید هم اشتباه باشد.

چرم بازان به شما توصیه می کند همیشه آراسته باشید تا امتیاز برخورد اولیه را بدست آورید. اگر در برخورد اول خوش استایل بودن خود را نشان ندهید؛ تحت تاثیر قرار دادن فرد در موقعیت های دیگر بسیار سخت می شود.

بیشتر بدانید: تاثیر کفش در استایل و شخصیت چقدر است؟

خوش استایل یعنی چی؟ _ چرم بازان

ارتباطات موفق

همه ی افراد دوست دارند با افراد سطح بالا و شیک پوش و خوش استایل معاشرت کنند. شما از این مورد می توانید به نفع خود استفاده کنید. شما با خوش استایل بودن می توانید دوستانی که از لحاظ تیپ و اخلاق، سطح بالا هستند را جذب کنید.

حتما مثل ” کبوتر با کبوتر، باز با باز ” را شنیده اید. افراد خوش استایل با افراد شبیه به هم معاشرت می کنند. برعکس افراد بدتیپ با افراد مشابه خود. شایسته نیست بخاطر رعایت نکردن چند مورد به عنوان فردی بدسلیقه و بدتیپ شناخته شوید و دوستانی داشته باشید که چندان مناسب نیست.

بیشتر بدانید: انواع استایل ایرانی ها کدام اند؟

خوش استایل چیست؟

قبول شدن درخواست

از دیگر مزایای خوش استایل بودن، قبول شدن درخواست شما می باشد. این مورد را با مثالی بیان می کنیم. فرض کنیم فردی لباس معمولی پوشیده است. اما لباسش بوی بد می دهد و بهداشت فردی مثل بهداشت دهان را رعایت نمی کند. موقعیت صحبت کردن کلمات مناسب به کار نمی برد.

مسلما این شخص در برخورد با جنس مخالف و حتی جنس موافق، شکست خواهد خورد. چون حس بدی به طرف مقابل می دهد حتی اگر صحبت نکند.

بیشتر بدانید: تفاوت مد و استایل در چه چیزی است؟

خوش استایل یعنی چی؟

حالاکه می دانید خوش استایل چیست؟ باید از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید.

اولین ارتباط با دیگران بیشترین تاثیر را دارد. شما می توانید با خوش استایل بودن تاثیر اولیه مثبتی در دیگران بگذارید. با شیک پوش بودن نظرات مثبت دیگران را جلب کنید و خود را به عنوان فردی آراسته و برازنده به دیگران معرفی کنید.

چرم بازان کنار شماست. با خرید محصولات چرم طبیعی از چرم بازان اولین قدم را برای خوش استایل شدن بردارید.

هم اکنون برای خرید کفش چرم تبریز مردانه کلیک نمایید.

مقاله”خوش استایل یعنی چی” چقدر مفید بود؟ به نظر شما ظاهر فرد چقدر مهم است؟ تاثیر شیک پوشی را چقدر می دانید؟ لطف نظرتان را با ما درمیان بگذارید.

چرم بازان : انتخاب شیک پوشان

امتیاز 3.61 از 117 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +