تاثیر کفش در روابط اجتماعی و روحیه چقدر است؟

تاثیر کفش در روابط اجتماعی_charmbazan_چرم بازان

سلام دوست عزیز و گرانقدر. به سایت چرم بازان خوش آمدی. شاید اندازه کفش در مقایسه با دیگر لباس ها کوچک باشد. اما تاثیر کفش در استایل و سلامتی بسیار زیاد می باشد. انتخاب کفش نامناسب می تواند شما را شلخته نشان دهد. هم چنین ممکن است به سلامتی شما آسیب برسد. تا انتها همراه ما باشید.

تاثیر کفش در سلامتی

تاثیر کفش در سلامتی بدن شامل موارد مختلف می شود.این تاثیرات می تواند درد ساده در ناحیه پا باشد. هم چنین می تواند باعث مشکلات جدی در سلامتی مانند کمردرد و انحراف انگشتان پا و آسیب به ستون فقرات شود.

پیشنهاد: مقاله عوارض کفش نامناسب می تواند برایتان مفید باشد.

تاثیر کفش در روحیه

معمولا سوالی که پیش می آید این است: آیا رنگ کفش در روحیه و نشاط آدم تاثیر دارد؟

پاسخ مثبت است. کفش در روحیه افراد تاثیر دارد. تصور کنید شما با کفش شیک و زیبا و لباس آراسته وارد جمعی می شوید. مسلما در این حالت شما خوشحال و پرانرژی خواهید بود.

حالا برعکس این موضوع را تصور کنید. با کفش کثیف و نامناسب وارد جمعی شده اید. حتی اگر دیگران چیزی نگویند؛ خود شما راحت نخواهید بود و احساس خجالت به شما دست می دهد.

تاثیر کفش در شخصیت و روابط اجتماعی _ چرم بازان _ چرمبازان _ charmbazan

تاثیر کفش در روابط اجتماعی

اگر بخواهیم از لحاظ روابط اجتماعی به موضوع نگاه کنیم؛ کفش در روابط اجتماعی نیز تاثیر دارد.

حتما شنیده اید که می گویند: برای بررسی استایل یک مرد ابتدا به کفش او نگاه می کنند. اما چرا؟ وقتی شما وقت می گذارید و کفش خود را تمیز و براق می کنید؛ پس یعنی فردی هستید که به ظاهر و پوشش خود اهمیت می دهد. شیک پوش بودن برای شما اعتبار اجتماعی به همراه می آورد.

مهم ترین عامل در ارتباط اجتماعی شخصیت و موارد اخلاقی است. اما اگر استایل شیک و آراسته نداشته باشید؛ فرصت ارتباط برقرار کردن شما بسیار کم می شود. یعنی متاسفانه نمی توانید ارتباط را شروع کنید تا شخصیت خوب خود را نشان بدهید.

اثر کفش در روابط اجتماعی _ چرم بازان _ چرمبازان _ charmbazan

خرید کفش استاندارد

همانطور که ملاحظه نمودید. کفش هم در سلامتی و هم در روحیه و روابط اجتماعی اثر دارد.

چه خوب می شود با خرید کفش با طراحی زیبا و استاندارد، سلامتی و شیک پوشی را همزمان داشته باشید.

وبسایت چرم بازان (charmbazan.com) در زمینه فروش محصولات چرم طبیعی به خصوص کفش چرم طبیعی فعالیت می کند. تمامی مدل های کفش هنر دست اساتید برجسته تبریزی می باشند. لذا خیالتان از بابت طراحی و دوام و استاندارد بودن راحت باشد.

همین حالا برای خرید کفش چرم طبیعی تبریز کلیک نمایید.

مقاله ” تاثیر کفش ” چقدر برایتان مفید بود؟ آیا با موارد مطرح شده موافقید؟ تجربه یا خاطره ای در این خصوص دارید؟ لطفا نظر بدهید. مطالب دیگر را نیز مطالعه فرمایید.

با تشکر فراوان

محمد عبانژاد: چرم بازان

امتیاز 4.33 از 12 رای

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی پیش آمده؟ کلیک کنید
×