تاثیر کفش در استایل و شخصیت چقدر است؟

تاثیر کفش در استایل - تاثیر کفش در شخصیت - چرم بازان

سلام دوست عزیز. همه می دانیم که اصطلاحا عقل مردم به چشم آنها است. اگر ظاهر خوبی داشته باشیم؛ نظر مثبت دیگران را جلب می کنیم. کفش نیز یکی از اجزای لباسمان است. تاثیر کفش در استایل چقدر است؟ اهمیت کفش در استایل یا تاثیر کفش بر شخصیت به اندازه ای هست که باید آن را جدی بگیریم؟

با چرم بازان همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابید.

تاثیر کفش در استایل

ارتباط کفش با سلامتی

اولین مورد از تاثیر کفش در استایل به مسئله سلامتی بدن اشاره دارد. کفش در سلامتی بدن تاثیر دارد؟

ارتباط کفش با سلامتی بدن شامل موارد مختلف می شود. این ارتباط می تواند درد ساده در ناحیه پا باشد. هم چنین می تواند باعث مشکلات جدی در سلامتی مانند کمردرد و انحراف انگشتان پا و آسیب به ستون فقرات شود. پس هم شامل عوارض کوتاه مدت و هم عوارض داعمی می شود.

پیشنهاد: مقاله عوارض کفش نامناسب می تواند برایتان مفید باشد.

نقش کفش بر شخصیت

دومین مورد از تاثیر کفش در استایل به موضوع شخصیت و روحیه اشاره دارد.

معمولا سوالی که پیش می آید این است: آیا رنگ کفش در روحیه و نشاط آدم تاثیر دارد؟ پاسخ مثبت است. کفش در روحیه افراد تاثیر دارد. تاثیر کفش بر شخصیت چقدر است؟

تصور کنید شما با کفش شیک و زیبا و لباس آراسته وارد جمعی می شوید. مسلما در این حالت شما خوشحال و پرانرژی خواهید بود. حالا برعکس این موضوع را تصور کنید. با کفش کثیف و نامناسب وارد جمعی شده اید. حتی اگر دیگران چیزی نگویند؛ خود شما راحت نخواهید بود و احساس خجالت به شما دست می دهد.

افراد شیک پوش، کفش شیک می پوشند  و از آن بخوبی مراقبت می کنند. حتما افرادی دیده اید که کفش چرم واکس خورده و براق پوشیده اند و افرادی جذاب هستند.

مقالات زیر اطلاعات شما را تکمیل می کند.

نحوه ست کفش با لباس مردانه

.

ست کردن کفش اسپرت

تاثیر کفش در استایل - نقش کفش در استایل - چرم بازان

تاثیر کفش در استایل

اگر بخواهیم به موضوع تاثیر کفش در استایل و جذابیت از لحاظ روابط اجتماعی نگاه کنیم؛ کفش در روابط اجتماعی نیز تاثیر دارد. حتما شنیده اید که می گویند: برای بررسی استایل یک مرد ابتدا به کفش او نگاه می کنند. اما دلیل این گفته چیست؟

وقتی شما وقت می گذارید و کفش خود را تمیز و براق می کنید؛ پس یعنی فردی هستید که به ظاهر و پوشش خود اهمیت می دهد. شیک پوش بودن برای شما اعتبار اجتماعی به همراه می آورد.

مهم ترین عامل در ارتباط اجتماعی شخصیت و موارد اخلاقی است. اما اگر استایل شیک و آراسته نداشته باشید؛ فرصت ارتباط برقرار کردن شما بسیار کم می شود. یعنی متاسفانه نمی توانید ارتباط را شروع کنید تا شخصیت خوب خود را نشان بدهید.

روانشناسان می گویند: افراد طی 5 ثانیه در مورد شما قضاوت می کنند. پس اگر در دیدار اولیه (5 ثانیه نخست) جذاب نباشید؛ شانسی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت. درواقع فرصت نخواهید کرد شخصیت والای خودتان را نشان دهید.

نقش کفش بر استایل - کفش و جذابیت - charmbazan

تاثیر کفش در استایل (خرید کفش)

همانطور که ملاحظه نمودید. تاثیر کفش در استایل هم شامل سلامتی و هم شامل روحیه و شخصیت و ارتباط اجتماعی می شود. چه خوب می شود با خرید کفش با طراحی زیبا و استاندارد، سلامتی و شیک پوشی را همزمان داشته باشید.

سایت چرم بازان (charmbazan.com) در زمینه فروش محصولات چرم طبیعی به خصوص کفش چرم طبیعی فعالیت می کند. تمامی مدل های کفش هنر دست اساتید برجسته تبریزی می باشند.لذا همه مدلهای کفش، شیک و زیبا هستند.

با خرید کفش چرم طبیعی شیک مردانه، اولین قدم برای جذابیت را محکم بردارید.

همین حالا برای خرید کفش چرم طبیعی تبریز مردانه کلیک نمایید.

مطلب “تاثیر کفش در استایل” چقدر مفید بود؟ به نظر شما اهمیت کفش در استایل یا همان نقش کفش در استایل چقدر است؟ آیا این مسئله (پوشیدن کفش شیک) به قدری مهم است که باید روی آن سرمایه گذاری کنیم؟ لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید.

با سپاس از توجه تان

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز 3.93 از 29 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +