ست کردن کفش اسپرت با لباس

ست کردن کفش اسپرت با لباس

کفش اسپرت ازجمله کفش هایی است که بین آقایان و هم بین خانم ها طرفدار فراوانی دارد. مسئله مهم دانستن نحوه ست کردن کفش اسپرت با لباس است. آیا پوشیدن کفش اسپرت با شلوار لی و تیشرت کافی است؟ مسلما روشهای بهتری نیز وجود دارد. چگونه کفش اسپرت را با لباسمان ست کنیم؟ تا انتهای مقاله با چرمبازان همراه باشیدتا فرمول های جذابی را برای ست کردن کفش اسپرت با لباس برایتان معرفی کنیم.

ست کردن کفش اسپرت با لباس

کفش های اسپرت جزء کفش های غیر رسمی هستند و مناسب استایل غیر رسمی (اسپرت ) و روزمره می باشند. در مکان هایی که نیاز نیست رسمی باشید ؛ کفش اسپرت یک انتخاب کاملا درست است. کفشهای اسپرت تنوع و گستردگی فراوانی دارند. اگر می خواهید ظاهرجوان و به روز داشته باشید از کفش اسپرت غافل نشوید.

در ادامه 7 فرمول ست کردن کفش اسپرت با لباس را برایتان ذکر می کنیم و هرکدام را که دوست داشتید می توانید انتخاب کنید و طبق آن فرمول ست نمایید.

نکته: از 7 فرمول ست کردن کفش اسپرت با لباس هم خانم ها می توانند استفاده کنند و هم آقایان. با این روشها دیگران سوالی درمورد اینکه “چگونه کفش اسپرت را ست کنیم؟” نخواهید داشت.

ست کردن کفش اسپرت با شلوار

با کفش اسپرت چه شلواری بپوشیم؟

با توجه به تنوع شلوار از لحاظ جنس، کفش اسپرت را می توانید با شلوارهای زیر ست نمایید.

  • شلوار جین (شلوار لی)
  • شلوار کتان
  • شلوار اسلش
  • شلوار کنف

پیشنهاد میکنیم جنس های مختلف را امتحان کنید. با این کار استایل تکراری نخواهید داشت. شلوار پارچه ای با کفش اسپرت را توصیه نمی کنیم. درواقع شما با پوشیدن جنس های بالا میتوانید بالای 50 ست مختلف را امتحان کنید. پس نگران تکراری شدن استایلتان نباشید.

نکته ی دیگر اینکه بسته به علاقه تان، میتوانید شلوار جذب یا شلوار گشاد انتخاب کنید.

چگونه شلوار و کفش اسپرت را ست کنیم؟

شما می توانید از همان قوانینی که برای ست کردن رنگ کفش رسمی با شلوار برقرار است، استفاده نمایید. یعنی

  • شلوار مشکی با کفش مشکی
  • شلوار سرمه ای با کفش مشکی ،قهوه ای ،عسلی، زرشکی
  • شلوار طوسی با کفش مشکی ،قهوه ای ،عسلی، زرشکی
  • شلوار قهوه ای با کفش قهوه ای و زرشکی

پیشنهاد: مقاله ست کفش رسمی مردانه می تواند برایتان مفید باشد.

ست کردن با تی شرت یا پیراهن

ست کردن کفش اسپرت با تی شرت یا پیراهن شاید آسان ترین روش باشد. در این روش شما کفشتان را با تی شرت یا پیراهن ست می کنید و بقیه ی اجزای لباس را هر رنگی که خواستید انتخاب می نمایید. البته توجه کنید که پیراهن رسمی نپوشید بلکه از پیراهن های اسلیم فیت و اسپرت استفاده کنید.

مثال یک : تی شرت سفید با کفش اسپرت سفید

مثال دو : تی شرت قرمز و کفش اسپرت قرمز

ست کردن کفش اسپرت با لباس _ چرم بازان

ست کردن کفش اسپرت با لباس

ست کردن با کمربند و …

در این روش از ست کردن کفش اسپرت ، شما کفش اسپرت خود را با کمربند و دیگر اکسسوری های چرمی مانند دست کش، کیف پول ، کیف و… ست می کنید. اجزای دیگر لباس خود را هرجور دیگر که دوست داشتید می توانید انتخاب کنید.

اولین مثال: ست کفش اسپرت قهوه ای و کمربند قهوه ای

دومین مثال: ست کفش اسپرت قهوه ای با کیف و دستکش قهوه ای

سومین مثال : ست کفش اسپرت مشکی با کمربند مشکی

چگونه کفش اسپرت را ست کنیم؟ - charmbazan

ست کیف و کفش اسپرت زنانه - charmbazan

ست کردن کفش اسپرت با لباس

ست کردن با کت یا کاپشن

این فرمول در فصل های پاییز و زمستان که هوا سرد می شود؛ می توان استفاده کرد. در این روش شما کفش اسپرت خود را هماهنگ با کاپشن یا کت انتخاب می کنید و بقیه آیتم های لباستان را خودتان انتخاب می کنید. پس یکی از روشها، ست کردن کفش اسپرت با کاپشن یا پالتو یا کت می باشد.

مثال: کفش اسپرت قهوه ای با پالتو قهوه ای

مثال: کفش اسپرت زرد با کاپشن زرد

چگونه کفش اسپرت را ست کنیم - چرم بازان

ست کردن با مانتو یا شال

این مورد مختص دختران می باشد .شما می توانید کفش اسپرت خود را با مانتوی خودتان یا شال خودتان ست کنید و باقی آیتم های لباستان را طبق علاقه انتخاب کنید.

ست کردن کفش اسپرت با لباس یکرنگ

این نوع لباس پوشیدن مورد علاقه ی بعضی از دوستان است و درواقع می توان گفت تیپ خیلی خاصی است . ولی نباید هر بار که ست می کنید سرتاپا یک رنگ باشد. استایل یک رنگ راحت ترین راه برای ست کردن کفش اسپرت با لباس می باشد.

از این روش برای تنوع بخشی به استایلتان استفاده کنید. در کنار روش های دیگر که معرفی کردیم، از این روش هم می توانید استفاده کنید.

مثال یک : تیپ سرتاپا سفید (کفش و شلوار و تی شرت سفید)

مثال دو: استایل سرتاپا مشکی (کفش و شلوار و پیراهن مشکی)

ست کردن کفش اسپرت با لباس

ست کردن کفش اسپرت با لباس طبق علاقه

استایل اسپرت و روزمره این خوبی را دارد که می توانید علایق خود را به کار بگیرید و استایل مورد علاقه ی خود را بسازید و قوانین ست کردن را زیر پا بگذارید.

توصیه چرم بازان این است که ابتدا روش هایی که معرفی کرده ایم را امتحان کنید. در مرحله ی بعد به فکر شکستن قوانین ست کفش اسپرت باشید. اگر همیشه رنگ های مختلف و سبک های مختلف را بپوشید؛ به نوعی به عنوان فردی ژولیده و کسی که خوب لباس نمی پوشد، شناخته می شوید. پس از این فرمول برای تنوع بخشیدن به استایلتان استفاده کنید.

مثال یک: ممکن است کسی دوست داشته باشد کفش زرشکی بپوشد در کنار شلوار قرمز و پیراهن صورتی.

مثال دو : ممکن است فردی کفش سفید را با شلوار جین مشکی و تی شرت آبی ست کند.

مقاله “ست کردن کفش اسپرت با لباس” چقدر مفید بود؟ چقدر این مطلب شما را در خرید های آینده می تواند شما را راهنمایی کند؟ بیشتر کدام فرمول را پسند کردید؟ شما چه روشی بکار می برید؟ خوشحال می شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید. اگر سوال یا پیشنهادی دارید؛ روی آیکن پایین سمت راست کلیک کنید.

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز 4.03 از 36 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +