ست کردن کفش با کمربند باید اینگونه انجام شود

اصول ست کردن کفش با کمربند

درود بر شما دوست شیک پوش و آراسته. به سایت چرم بازان خوش آمدی. ست کردن درست و اصولی لباسمان باعث می شود احساس خوبی داشته باشیم و با اعتماد به نفس قدم برداریم. هم چنین به عنوان فردی خوش تیپ شناخته می شویم. اصول ست کردن کفش با کمربند چیست؟ تا انتها با ما همراه باشید.

قوانین ست کردن کفش با کمربند

در مورد ست کردن کفش و کمربند به طور کلی ۳ قانون اصلی وجود دارد. البته در ادامه می گوییم در چه شرایطی این اصول را می توانید نقض کنید.

  1. رنگ کفش و کمربند یکی باشد.
  2. جنس کفش و کمربند یکی باشد.
  3. جنس و رنگ قسمت های فلزی یکی باشد.

مثال: فرض کنیم شما کفشی به رنگ قهوه ای و از جنس چرم طبیعی خریده اید. ضمنا کفش چرمتان سگک فلزی به رنگ نقره ای دارد. حالا نحوه ی ست چگونه خواهد بود؟ در پاسخ می گوییم: جنس کمربند بایستی از چرم طبیعی باشد. رنگ کمربند، قهوه ای باشد. سگک کمربند نیز بایستی فلزی و به رنگ نقره ای باشد.

پیشنهاد: مقاله ست کفش و لباس مردانه می تواند برایتان مفید باشد.

ست کردن کفش با کمربند مردانه

ست کفش و کمربند زنانه

نقض قوانین ست کمربند و کفش

شما می توانید تحت شرایطی خاص اصول ست کردن کفش با کمربند را زیرپا بگذارید. در ادامه این شرایط را توضیح می دهیم.

در استایل اسپرت آزادی عمل ما بیشتر است. می توان قوانین ست کردن را زیرپا بگذاریم. مثال: فرض کنیم فردی نیم بوت قهوه ای خود را با پالتو به رنگ قهوه ای ست کرده است. شلوار و پیراهن را نیز به رنگ مشکی انتخاب کرده است. در این شرایط می تواند رنگ کمربند را نیز مشکی انتخاب کند. بدین ترتیب رنگ کمربند با دیگر لباس خود هماهنگ شود.

پس همیشه لازم نیست رنگ کفش و کمربند دقیقا یکی باشد.

خرید کفش چرم از سایت چرم بازان

حالاکه اصول و نحوه ست کردن کفش و کمربند را دانستید؛ خبر خوبی برایتان داریم.

در سایت چرم بازان (charmbazan.com) انواع کفش چرم طبیعی باکیفیت موجود است. ارسال رایگان و گارانتی مرجوعی ۱۵ روزه تنها بخشی از خدماتی است که برخوردار می شوید.

با خرید کفش چرم طبیعی وسایل واکس زدن را هدیه بگیرید.

برای خرید اینترنتی کفش چرم طبیعی کلیک کنید.

مقاله “اصول ست کردن کفش با کمربند” چقدر مفید بود؟ با موارد مطرح شده موافق هستید؟ شما چگونه کفش و کمربندتان را ست می کنید؟ لطفا نظر خود را به اشتراک بگذارید. درصورتیکه سوال یا پیشنهادی دارید؛ روی آیکن واتساپ کلیک کنید. دوستانه پاسختان را می دهیم.

ارادتمند شما

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرم بازان

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز 4.75 از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×