با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟

با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟

خرید و پوشیدن کت و شلوار مشکی برای کسانیکه بدنبال جدیت و وقار هستند گزینه ی مناسبی است. به شرطی که بدانیم با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟ اگر کفش مناسب نپوشیم؛ نتیجه برعکس میشود و استایل ما خنده دار می شود. تا انتهای مقاله همراه چرمبازان باشید.

با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟

برای پاسخ به این سوال به چند مورد مختلف اشاره می کنیم. درواقع فقط رنگ کفش مهم نیست. بلکه سایر موارد نیز مهم هستند.

رنگ کفش

رنگ کفش ناسب با کت و شلوار مشکی، فقط مشکی می باشد. پوشیدن کفش به رنگ قهوه ای یا عسلی یا هر رنگ دیگر را پیشنهاد نمی کنیم.

پس با کت و شلوار مشکی فقط کفش مشکی بپوشید. البته درصورتیکه کت و شلوار حالت اسپرت داشته باشد؛ میتوان کفش قهوه ای یا عسلی با آن پوشید. ولی این ست کابرد بسیار کمی دارد. لذا توصیه می کنیم با کت و شلوار مشکی، کفش مشکی بپوشید.

اگر می خواهید با لباس مشکی، کفش به رنگ دیگر بپوشید؛ به سراغ استایل اسپرت بروید. برای مثال شما می توانید با تک کت اسپرت مشکی و شلوار پارچه ای مشکی اسپرت، کفش قهوه ای بپوشید ولی با کت و شلوار مشکی خیر.

رسمیت کفش

چون کت و شلوار مشکی رسمی ترین نوع کت و شلوار است. پس بایستی با کفش رسمی پوشیده شود. کفش های رسمی معمولا از جنس چرم  می باشند.

پیشنهاد ما خرید کفش رسمی از جنس چرم طبیعی می باشد. چرم مصنوعی را به دلیل دوام کم و آسیب به سلامتی توصیه نمی کنیم.

بیشتر بدانید: نحوه ست کت و شلوار مشکی مردانه

مدل کفش

کفش های رسمی مدلهای مختلفی دارند. پیشنهاد ما این است که هربار مدل متفاوت نسبت به خرید قبلی انتخاب کنید. برای مثال ابتدا آکسفورد سپس دربی و سپس سایر مدلها را انتخاب کنید. با این کار استایل شما تکراری نمی شود.

بیشتر بدانید: انواع کفش رسمی مردانه کدام اند؟

با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟

بعد از اینکه دانستید که چه کفشی را انتخاب کنید؛ نوبت به خرید کفش مناسب برای کت و شلوار مشکی می رسد. شما نیاز به کفش بادوام و شیک و باکیفیت دارید.

خوشبختانه در سایت چرم بازان (charmbazan.com) انواع کفش چرم طبیعی مردانه به رنگ مشکی وجود دارند که بادوام و باکیفیت هستند. همچنین توسط اساتید مجرب تبریزی دوخته شده و طراحی شیک دارند.

برای خرید اینترنتی کفش چرم مردانه رسمی کلیک کنید.

مقاله “با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم؟” چقدر مفید بود؟ شما معمولا چه کفشی را انتخاب می کنید؟ کدام مدل کفش و کت و شلوار را بیشتر می پسندید؟ لطفا نظر دهید.

چرم بازان : انتخاب شیک پوشان

امتیاز -0.17 از 23 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +