ست کت و شلوار قهوه ای مردانه

ست کت و شلوار قهوه ای مردانه

رنگ قهوه ای در کت و شلوارهای مردانه مانند شمشیر دولبه است. تعداد کسانیکه کت و شلوار قهوه ای می پوشند زیاد نیست. پس کت و شلوار قهوه ای هم میتواند استایل شما را خاص کند. هم اینکه استایل شما را خراب کند. البته اگر اصول ست کت و شلوار قهوه ای مردانه را بدانید؛ مشکل حل می شود. چگونه کت و شلوار قهوه ای مردانه را ست کنیم؟

تا انتها همراه چرم بازان باشید.

ست کت و شلوار قهوه ای مردانه با پیراهن

درمورد ست کت و شلوار قهوه ای مردانه با پیراهن می توانید  طبق یکی از موارد زیر عمل کنید.

پیراهن سفید

پیراهن سفید با انواع مختلفی از کت و شلوارها ست می شود. اگر به دنبال رنگی هستید که انتخابی معمولی و صحیح باشد؛ رنگ سفید را به شما پیشنهاد می دهیم. پس اولین پیراهنی که برای پوشیدن با کت و شلوار قهوه ای مردانه توصیه می کنیم؛ پیراهن سفید است.

یک درجه تیره تر یا کمرنگ تر

شما می توانید برای تنوع بخشیدن به استایل خود رنگ پیراهنتان را یک درجه تیره تر یا روشن تر نسبت به کت و شلوارتان انتخاب کنید.

برای مثال اگر کت و شلوار قهوه ای تیره انتخاب کرده اید؛ پیراهن شما می تواند قهوه ای با تناژ رنگی کمتر نسبت به کت و شلوارتان باشد.

رنگ مخالف

این مورد زمانی توصیه می شود که دو مورد بالا را امتحان کرده اید و حالا به دنبال تنوع بیشتر و انتخاب خاص هستید. پس این رنگ ها برای انتخاب اول مناسب نیستند.

در این مورد می توانید به سراغ رنگ آبی آسمانی یا سرمه ای بروید.

ست کت و شلوار قهوه ای مردانه با کفش

درمورد پوشیدن کفش مناسب با کت و شلوارهای قهوه ای لازم است به دو نکته توجه کنید.

اول اینکه نوع کفش شما بایستی رسمی باشد. پس فکر پوشیدن کت و شلوار قهوه ای با کفش های اسپرت اشتباه است و ما نیز توصیه نمی کنیم.

دوم اینکه رنگ کفش نیز باید با کت و شلوار ست شود. برای کت و شلوار قهوه ای پوشیدن کفش های رسمی به رنگ های قهوه ای و زرشکی توصیه می شود.

از پوشیدن کفش هایی به رنگ مشکی و عسلی و یا زرد و دیگر رنگ ها خودداری کنید.

بیشتر بدانید: با کت و شلوار مردانه چه کفشی بپوشیم؟

در سایت چرم بازان (charmbazan.com) انواع کفش چرم طبیعی مردانه موجود است.

ست کت و شلوار قهوه ای با کراوات

درمورد اینکه چه کراواتی مناسب کت و شلوارهای قهوه ای است؛ مدل های مختلفی وجود دارد. هرکدام از موارد زیر را که دوست داشتید انتخاب کنید.

رنگ کراوات نزدیک به رنگ پیراهن

در این حالت می توانید رنگ کراوات و پیراهن را نزدیک به هم انتخاب کنید. برای مثال اگر پیراهن شما به رنگ قهوه ای روشن است؛ می توانید کراوات را به رنگ قهوه ای تیره انتخاب کنید.

طرح کراوات و پیراهن

مطابق این روش می توانید طرح پیراهن و کت و شلوار را ملاک قرار دهید.

برای مثال اگر پیراهن طرح دار انتخاب کرده اید؛ کراوات ساده انتخاب کنید یا اگر پیراهن ساده انتخاب کرده اید؛ کراوات طرحدار انتخاب کنید.

کراوات و کت و شلوار

در این حالت به رنگ یا طرح پیراهن توجهی نمی کنیم. بلکه رنگ و طرح کراوات را با رنگ و طرح کت و شلوار هماهنگ انتخاب می کنیم.

برای مثال اگر کت و شلوار به رنگ قهوه ای روشن است؛ کراوات را نیز به رنگ قهوه ای روشن انتخاب می کنیم. رنگ پیراهن را نیز طبق اصول بالا انتخاب می کنیم.

ست کت و شلوار قهوه ای مردانه با کیف و کمربند

در این حالت انتخاب هوشمندانه و بدون دردسر می تواند توجه به رنگ کفش باشد.

برای مثال اگر کفش به رنگ زرشکی انتخاب کرده ایم؛ خرید کمربند و کیف به رنگ زرشکی می تواند انتخاب هوشمندانه و صحیحی باشد.

درکل یک انتخاب بدون دردسر در اجزای چرمی لباستان می تواند این باشد که رنگ آنها را هماهنگ باهم انتخاب کنید و نگران ست بودن یا نبودن آنها نباشید.

مقاله “اصول ست کت و شلوار قهوه ای مردانه” چقدر مفید بود؟ چندبار تابحال کت و شلوار قهوه ای را خریده اید؟ شما چگونه دوست دارید ست کنید؟ لطفا نظر دهید.

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز -0.24 از 25 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +