کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای مردانه

کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای مردانه

انتخاب درست کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای می تواند استایل شما را خاص کند. برعکس انتخاب غلط می تواند باعث شود هزینه ای که کرده اید هدر برود و استایلتان زننده شود. با کت و شلوار قهوه ای چه کفشی بپوشیم؟ جای نگرانی نیست.

با چرم بازان همراه باشید.

کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای

انتخاب کفش برای کت و شلوارهای قهوه ای فقط محدود به رنگ نمی شود. بلکه بایستی به موارد دیگر نیز توجه کنید. در زیر به چند مورد اشاره می کنیم.

مدل کفش

کفش های مردانه انواع مختلفی دارند. کفش های اسپرت، کفش های کالج ، کفش ورزشی و …. همه این کفش ها اگر با لباس مناسب پوشیده شوند؛ عالی هستند.

ولی برای کت و شلوارها بخصوص کت و شلوار قهوه ای، کفش های رسمی پیشنهاد می شود. کفش های رسمی مانند آکسفورد، دربی، هشترک و …

رنگ کفش

درمورد رنگ کفشها در کت و شلوار قهوه ای انتخاب های زیادی ندارید. لذا انتخاب اول می تواند رنگ قهوه ای باشد. انتخاب دوم رنگ زرشکی می تواند باشد. البته میتوانید طرح کفش را متفاوت انتخاب کنید تا استایلتان از حالت یکنواختی دربیاید. مثلا یکبار کفش آکسفورد ساده بپوشید و بار دیگر دربی با نیم بروگ.

مات یا براق

ازلحاظ اینکه رنگ کفش مات باشد یا براق دو نوع کفش داریم. کفش ورنی و کفش با رنگ مات.

بایستی توجه کنید کفش ورنی برای مراسمات کاملا رسمی مناسب است. لذا پوشیدن آن را در عروسی ها یا مجالس خاص توصیه می کنیم. پس کفش ورنی کفشی نیست که در محل کار بپوشید. اگر به دنبال خرید کفش برای پوشیدن در محل کار هستید؛ کفش ورنی مناسب شما نمی باشد.

بیشتر بدانید: ست کردن کت و شلوار قهوه ای

کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای

اگر به دنبال سایتی مورد اعتماد برای خرید آنلاین کفش برای کت و شلوارهای قهوه ای مردانه هستید؛ خبرهای خوبی برای شما داریم.

در سایت چرم بازان (charmbazan.com) انواع کفش چرم طبیعی مردانه قهوه ای موجود می باشد. تمامی کفش ها دوام فوق العاده و طراحی استاندارد دارد. پس خیالتان از بابت عمر کفش و حفظ سلامتی پاهایتان راحت خواهد بود.

با خرید از چرم بازان وسایل واکس زدن کفش را نیز هدیه خواهید گرفت. این وسایل باعث افزایش عمر کفشتان خواهد شد. هم چنین لازم نیست هزینه و زمان صرف کنید تا این وسایل را بخرید.

وسایل واکس زدن کفش شامل واکس کفش، برس کفش، فرچه کفش و پاشنه کش می باشد.

همین حالا برای خرید کفش چرم مردانه رسمی کلیک کنید.

مقاله “کفش مناسب کت و شلوار قهوه ای” چقدر مفید بود؟ شما دوست دارید با کت و شلوار قهوه ای چه کفشی بپوشید؟ لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید.

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز -2.55 از 11 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +