تاثیر دمپایی افزایش قد چقدر است؟

تاثیر دمپایی افزایش قد_چرم بازان_محمد عبانژاد

درود بر شما دوست ارزشمند. داشتن قد بلند بخصوص برای اقایان احساس مثبتی ایجاد می کند. آیا راهی برای افزایش قد وجود دارد؟ تاثیر دمپایی افزایش قد چقدر است؟ دمپایی افزایش قد واقعیت دارد یا فقط تبلیغات دروغین است؟ از آنجایی  که شما برایمان مهم هستید؛ پس واقعیت را به شما می گوییم. تا انتهای مقاله با چرمبازان همراه باشید.

تاثیر دمپایی افزایش قد چقدر است؟

آیا پوشیدن دمپایی در قدبلند شدن تاثیری دارد؟ جواب کوتاه از طرف چرم بازان: خیر، تاثیری ندارد.

اگر عبارت «دمپایی افزایش قد» را در اینترنت سرچ کنید؛ سایت های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. اکثرا عنوان کرده اند: افزایش قد 7 تا 10 سانتی متری تضمینی با استفاده از دمپایی! باید بگوییم تمام این ادعاها دروغ می باشد.

ممکن است در ماهواره تبلیغی در مورد بلندتر شدن قد با پوشیدن کفش مشاهده کنید. اینکه محصولی تبلیغ می شود به معنای این نیست که واقعا موثر است.

پس فریب اینگونه دروغ ها را نخورید. چون باارزش هستید.

بیشتر بدانید: کفش افزایش قد چیست؟

چرا تاثیر دمپایی افزایش قد دروغین است؟

همانطور که می دانید انسان ها در دوران بلوغ رشد سریعی می کنند. بعد از بلوغ رشد قدی ما متوقف می شود. معمولا دختران تا سن 18 سالگی و پسران تا 20 سالگی افزایش قد را تجربه می کنند. بعد از این سنین به اصطلاح صفحات رشد بسته می شوند و دیگر شاهد افزایش قد نخواهیم بود.

اگر سن شما کمتر از 20 سال می باشد و نگران افزایش قدتان هستید؛ به پزشک متخصص غدد مراجعه کنید. پزشک با بررسی موارد می تواند به شما کمک کند.

اگر سن شما بیشتر از 20 سال می باشد و می خواهید قدتان افزایش یابد؛ بازهم بایستی به پزشک متخصص مراجعه کنید. افزیش قد بعداز 20 سالگی امکان پذیر است. ولی عوارض بسیار زیادی دارد. درواقع ریسک آن بسیار بیشتر است. چرم بازان این مورد را پیشنهاد نمی کند.

اگر هنوز هم در این مورد شک دارید؛ مطلب زیر را مطالعه کنید.

بیشتر بدانید: نظر پزشک متخصص در این مورد

نتیجه گیری: دمپایی افزایش قد هیچ تاثیری در قد بلندتر شدن شما ندارد.

مقاله “تاثیر دمپایی افزایش قد” چقدر مفید بود؟ آیا فردی را می شناسید که این دمپایی ها را خریده باشد و نتیجه گرفته باشد؟ به نظر شما این مدل کفش در افزایش قد تاثیر دارند؟ لطفا نظرتان را بیان نمایید.

با تقدیم احترام

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرمبازان

امتیاز 3.00 از 15 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +