پوشیدن کفش بدون جوراب آری یا نه؟

پوشیدن کفش بدون جوراب

سلام همراه آراسته. پوشیدن کفش بدون جوراب مسئله ای است که مخالفان و طرفداران فراوانی دارد. برخی افراد با کفش جوراب نمی پوشند و برخی اعتقاد دارند حتما باید با کفش جوراب پوشید. حق با کدام دسته است؟

با چرم بازان همراه باشید. تا پاسخ این سوال را پیدا کنید.

پوشیدن کفش بدون جوراب (آری)

نخست به معرفی حالتی می پردازیم که پوشیدن کفش بدون جوراب مانعی ندارد.

جوراب با کفش جلوباز

پوشیدن جوراب با کفش صندل یا به طور کلی کفش جلوباز کار درستی نیست. علت اینکار این است که طراحی این مدل کفش ها برای این است که پا راحت و دربرابر هوای آزاد باشد. کفش های جلوباز برای موقعیت های خودمانی و غیررسمی مناسب اند. لذا نباید با کفش صندل جوراب بپوشید.

پس پوشیدن صندل با جوراب اشتباه است.

پیشنهاد: مقاله اشتباهات پوشیدن کفش می تواند برایتان مفید باشد.

پوشیدن صندل با جوراب - چرم بازان - charmbazan

پوشیدن کفش بدون جوراب - چرم بازان - چرمبازان

پوشیدن کفش بدون جوراب (خیر)

بعد از اینکه دانستید با چه کفش هایی نباید جوراب بپوشید؛ در بقیه موارد پوشیدن کفش بدون جوراب اشتباه است و بایستی با کفش جوراب بپوشید.

پوشیدن جوراب با کفش ضروری است مگر در کفشهای جلوباز یا صندل یا دمپایی و… . پس با بسیاری از انواع کفشها باید جوراب بپوشید. علت اینکار مسائل بهداشتی و سلامتی است. زمانی که جوراب نمی پوشید؛ پایتان در تماس مستقیم با داخل کفش قرار می گیرد. با عرق کردن پایتان هم پایتان و هم کفشتان بوی بد می دهد.

علت دیگر قوانین ست کردن لباس می باشد. فرض کنید به مکانی دعوت شوید. آیا بدون جوراب راحت خواهید بود؟

خانوم های عزیز، اگر نمی خواهید جورابتان معلوم باشد؛ از جوراب مچی استفاده کنید. چرم بازان به آقایان پیشنهاد می کند که از پوشیدن جوراب مچی یا جوراب کفی خودداری کنند. فکر نمی کنیم دیدن موهای ناحیه پای آقایان برای خانوم ها یا دوستان و همکارانتان جذاب باشد. اگر جوراب مچی می خواهید بپوشید؛ حتما موهای ناحیه پایتان را اصلاح کنید.

پیشنهاد: ست لباس با جوراب

پوشیدن جوراب با کفش کالج

شاید آقایان یا خانوم هایی را دیده اید که در نگاه اول با کفش کالج جوراب نپوشیده اند. توجه کنید با کفشهای کالج باید جوراب بپوشید. علت اینکه جوراب آقایان یا خانوم هایی که کالج پوشیده اند؛ دیده نمی شود. این است که جوراب مچی پوشیده اند. با کفشهای کالج یا همان لوفر باید جوراب بپوشید.

پیشنهاد: مقاله نام واقعی کفش کالج چیست می تواند برایتان مفید باشد.

مقاله “پوشیدن کفش بدون جوراب” چقدر برایتان مفید بود؟ شما طرفدار کدام گروه هستید؟ آیا همیشه طرفدار پوشیدن کفش بدون جوراب هستید یا مخالف آن؟ چه شرایطی پیشنهاد می کنید؟ لطفا نظر دهید.

با سپاس فراوان

چرم بازان : انتخاب ممتازان

امتیاز 3.09 از 76 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +