مزایای کفش چرم طبیعی چیست؟ برتری و مزیت کفش چرم طبیعی

مزایای کفش چرم

سلام بر شما دوست عزیز و شیک پوش. به سایت چرم بازان خوش آمدی. محصولات چرم طبیعی ازجمله کفش چرم طبیعی طرفداران فراوانی دارند. علت اینکه کفش چرم طبیعی طرفدار زیادی دارد چیست؟ مزایای کفش چرم طبیعی چیست؟ برتری و مزیت کفش چرم طبیعی نسبت به کفش چرم مصنوعی و دیگر محصولات چه می باشد؟ تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مزایای کفش چرم طبیعی

انتخاب افراد شیک پوش

افراد شیک پوش همیشه بهترین ها را انتخاب می کنند. در مورد لباس پوشیدن هم همینطور است. فرد شیک پوش بین کفش چرم طبیعی و کفش چرم مصنوعی، همیشه کفش چرم طبیعی را انتخاب می کند. کفش چرم طبیعی استایل شما را شیک می کندو باعث افزایش اعتماد به نفستان می شود.

با پوشیدن کفش چرم طبیعی در جمع دیده می شوید. سطح ارتباطات شما بالا می رود. دوستان بهتری پیدا می کنید. به طور کلی احساس خوبی خواهید داشت.

نکته: از این به بعد منظور ما از کفش چرم همان کفش چرم طبیعی است نه مصنوعی.

دوام بالای کفش چرم طبیعی

یکی از مزایای کفش چرم طبیعی، دوام بالای آن می باشد. مسلما شما نمی خواهید پس از مدت کوتاهی کفش جدید بخرید. درصورتیکه از کفش چرم بخوبی مراقبت کنید؛ چند سال عمر خواهد کرد.

در مقاله اصول مراقبت از کفش چرم طبیعی ، نحوه ی نگهداری کردن از کفش چرم طبیعی را کامل توضیح داده ایم.

قیمت مناسب کفش چرم طبیعی

حتما می گویید کفش چرم طبیعی که از کفش چرم مصنوعی گران تر است. توجه کنید شما یکبار کفش چرم طبیعی می خرید و مدت طولانی استفاده می کنید. اگر کفش چرم مصنوعی بخرید؛ مدت زیادی نمی توانید استفاده کنید.

به عنوان مثال یک کفش چرم طبیعی باکیفیت چند سال عمر می کند. ولی کفش جرم مصنوعی نهایتا شش ماه یا کمی بیشتر عمر می کند. با حساب سرانگشتی متوجه می شویم خرید کفش چرم طبیعی ازلحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

پس یکی از مزایای کفش چرم طبیعی، قیمت مناسب آن است.

در مقاله قیمت کفش چرم چقدر است؟ عوامل موثر بر قیمت کفش را بیان کرده ایم.

نکته: هیچ ارزانی بی دلیل، هیچ گرانی ای بی حکمت نیست.

مزیت کفش چرم: طراحی زیبا

از دیگر مزایای کفش چرم طبیعی داشتن طراحی زیبا و استاندارد است. کفش چرم طبیعی توسط اساتید برجسته طراحی و دوخته می شود. لذا کفش چرم طبیعی هم زیبایی دارد و هم طراحی استاندارد.

از طرف دیگر کفش چرم مصنوعی بسیار سریع و بدون دقت کافی و بصورت تولید انبوه درست می شوند.

خاصیت تنفس پذیری

یکی از مزایای کفش چرم که مهم می باشد؛ خاصیت تنفس پذیری کفش چرم است. خاصیت تنفس پذیری چرم باعث ردوبدل شدن هوا بین داخل کفش و بیرون کفش می شود. فواید خاصیت تنفس پذیری عبارتند از:

  • سلامتی پاها: باکتری ها و میکروب های بیماری زا نمی توانند رشد کنند و پاهای شما سالم می ماند.
  • بوی خوب پاها: چون هوا درون کفش حبس نمی شود؛پس پاها و جوراب هایتان بوی بد نخواهد داد.

مقاومت در برابر آب

کفش چرم را واکس بزنید. واکس زدن باعث می شود کفش چرم مقابل آب مقاومت کند و نفوذناپذیر شود. در مقاله جداگانه درمورد ضدآب کردن کفش چرم طبیعی کامل توضیح داده ایم. لطفا قسمت وبلاگ را بررسی کنید.

سازگاری با محیط زیست

چون چرم طبیعی از مواد طبیعی( پوست حیوانات) درست می شود؛ با طبیعت سازگار است. از این بابت خیال شما راحت است که به طبیعت آسیب نمی رسانید. پس یکی از مزایای کفش چرم طبیعی، سازگاری آن با محیط زیست است.

کفش چرم اثر هنری است

از مزایای کفش چرم طبیعی که به آن توجه نمی شود، استادی است که کفش را می دوزد. کفش چرم طبیعی نوعی اثر هنری است که توسط اساتید خبره بوجود می آید. شما با خرید کفش چرم طبیعی درواقع نوعی اثر هنری می خرید.

به عبارتی دیگر اساتید کفاش ماهر با دوختن کفش چرم طبیعی شیک و زیبا، هنر دست خود و تجربه چندین ساله خود را نشان می دهند. درست مانند نقاشی که چندسال زحمت کشیده و ماهر شده است.

یکی از مزایای کفش چرم (ناشناخته)

یک مورد ناشناخته از مزایای کفش چرم این است که بعد از خرید کفش افراد چه می گویند.

  • کفش چرم طبیعی نوعی کالای لوکس محسوب می شود.
  • خرید کفش چرم طبیعی نیاز به توجیه ندارد. چون همه ارزش محصولات چرم طبیعی را می دانند.
  • افراد خاص و سطح بالا محصولات چرم طبیعی را انتخاب می کنند.
  • همه بعد از خرید کفش می گویند کفش چرم طبیعی خریده اند.
  • فروشندگان از اعتبار چرم طبیعی استفاده می کنند و کفش چرم مصنوعی می فروشند!
  • خریداران نگران این هستند که کفش چرم مصنوعی را بجای کفش چرم طبیعی بهشان بفروشند.

همه این موارد و مزایای کفش چرم طبیعی نشان می دهد اعتبار اصلی برای کفش چرم طبیعی است. خلاصه اینکه وقتی کسی کفش چرم طبیعی میخرد؛ با افتخار و غرور از خرید خود صحبت می کند. چون خریدی صحیح انجام داده است.

مزایای کفش چرم طبیعی

مزایای کفش چرم طبیعی چرم بازان

خوشبختانه انواع کفش های چرم موجود در سایت چرم بازان، همه ی مزایای کفش چرم طبیعی را دارند.

خبر خوب اینکه در سایت چرمبازان (charmbazan.com) فقط کفش و محصولات چرم طبیعی موجود است. به هیچ عنوان کفش و محصولات چرم مصنوعی نداریم و نخواهیم داشت. شما دیگر نگران این نیستید که محصولی که خریده اید از چرم طبیعی است یا چرم مصنوعی.

سایت چرم بازان فقط محصولات چرم طبیعی ازجمله کفش چرم طبیعی عرضه می کند.

ارسال رایگان، گارانتی مرجوعی 15 روزه و ارائه وسایل مراقبت از کفش همراه سفارش تنها بخشی از خدماتی است که برخوردار خواهید شد.

هم اکنون برای خرید آنلاین کفش چرم طبیعی کلیک نمایید.

مقاله ی “مزایای کفش چرم طبیعی” چقدر برایتان مفید بود؟ آیا شما نیز طرفدار محصولات چرم طبیعی یا به اصطلاح چرمباز هستید؟ معمولا کفش چرم طبیعی می پوشید یا کفش های دیگر؟ از نظر شما مزیت کفش چرم نسبت به سایر کفشها چیست؟ لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید. اگر سوالی داشتید روی آیکن پایین سمت راست کلیک کنید.

با تقدیم احترام

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 4.70 از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال دارید؟ کلیک کنید
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلفنی Whatsapp chat
2 +