ست کردن کفش مجلسی زنانه با انواع لباس مجلسی زنانه

ست کردن کفش مجلسی زنانه

درود برشما بانوی ایرانی. بیشتر خانم ها هنگام خریدن کفش وسواس دارند و مدلهای زیادی را امتحان می کنند. بهتر است بجای واژه«وسواس» بگوییم انتخاب خاص. هر خانمی می خواهد استایل بی نقص داشته باشد. ست کردن کفش مجلسی زنانه اصول خاص خود را دارد. تا پایان همراه چرم بازان باشید.

اصول ست کردن کفش مجلسی زنانه

در این مطلب چند روش ست کردن کفش مجلسی زنانه را خدمت شما عرض می کنیم. با این اصول می توانید هر لباس مجلسی را با کفش مناسب ست نمایید.

برای هر لباس مجلسی با رنگ مخصوص، مطلب جداگانه نوشته ایم. مثلا برای لباس مجلسی قرمز یا آبی یا سفید یا هر رنگ دیگری مطلب مخصوص به آن نوشته ایم. لطفا قسمت وبلاگ (مقالات) را بررسی نمایید. واما می رسیم به اصول ست کردن کفش مجلسی زنانه.

پیشنهاد برای مطالعه: کفش مجلسی چیست؟

استایل یک رنگ

استایل یک رنگ یعنی اینکه لباس مجلسی و کفش شما یک رنگ باشد. درنگاه اول ممکن است این استایل و ست کردن ساده به نظر برسد. اما چنین نیست.

پوشیدن لباس مجلسی سفید با کفش مجلسی سفید شما را در جمع خاص می کند. درواقع از بین تعداد زیاد مهمان ها و انواع لباسها این شما هستید که به راحتی دیده می شوید.

کفش مجلسی زنانه را چگونه ست کنیم

کفش و لباس با رنگ نزدیک

انتخاب کفش با رنگ مشابه لباس مجلسی یکی از روشهای ست کردن کفش مجلسی زنانه می باشد. برای استفاده از این قانون دو حالت وجود دارد.

حالت اول: کفش مجلسی از لباس مجلسی شما کمی پررنگ تر باشد. مثلا اگر لباس مجلسی زنانه شما به رنگ صورتی است؛ پوشیدن کفش مجلسی قرمز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

حالت دوم: کفش مجلسی زنانه از لباس مجلسی شما کمی کمرنگ تر باشد. مثلا اگر لباس مجلسی شما آبی تیره می باشد؛ پوشیدن کفش آبی معمولی می تواند انتخاب صحیحی باشد.

طرح کفش مجلسی و لباس

این قانون ست کردن کفش مجلسی زنانه شامل چهار حالت مختلف می شود. البته برخی از این چهارحالت توسط چرمبازان توصیه نمی شود.

لباس مجلسی زنانه طرحدار با کفش مجلسی زنانه طرحدار

زمانیکه هم لباس مجلسی و هم کفش مجلسی شما طرحدار می باشد؛ به نوعی استایل شما بیش از اندازه شلوغ می شود. این شلوغ شدن استایل باعث می شود جزئیات لباس و کفش شما به چشم نیاید. به عبارتی افراد گیج می شوند به جزئیات کدام توجه کنند.

لباس مجلسی زنانه طرحدار با کفش ساده

اگر لباس مجلسی ای خریده اید که برایش هزینه فراوان کرده اید. هم چنین دارای طرح های زیبا می باشد. پیشنهاد می کنیم به سراغ کفش ساده بروید. با اینکار توجه ها را به سمت لباس مجلسی خودتان می کشید.

چگونه کفش مجلسی زنانه را ست کنیم

لباس مجلسی زنانه ساده با کفش مجلسی ساده

این حالت برعکس مورد اول می باشد. در اینجا هم کفش و هم لباسی که انتخاب کرده اید؛ ساده و بدون طرح خاصی می باشند. اگر شما چندین لباس مجلسی دارید و به نوعی طرح خاصی پیدا نمی کنید. یا پوشیدن لباس مجلسی طرحدار برایتان تکراری شده است. می توانید به سراغ لباس و کفش ساده بروید.

پوشیدن لباس مجلسی مشکی ساده با کفش مشکی ساده می تواند انتخاب خوبی باشد. درواقع شما دارید با پوشیدن لباسهای ساده، به استایل خودتان تنوع می دهید.

نحوه ست کفش مجلسی زنانه با لباس

لباس مجلسی زنانه ساده با کفش طرحدار

برخی کفشهای مجلسی زنانه هستند که بسیار خاص طراحی شده اند. مثلا دارای تزیینات خاصی هستند. برای اینکه این کفش ها دیده شوند، شما نیاز به لباس مجلسی زنانه ساده دارید.

پس اگر می خواهید توجه ها را به سمت کفش خودتان جلب کنید؛ از این روش برای ست کردن کفش مجلسی زنانه تان استفاده کنید.

پیشنهاد برای مطالعه: راهنمای خرید کفش زنانه و مردانه

نکات ست کردن کفش مجلسی زنانه

در این قسمت یکسری نکات برای ست کردن کفش مجلسی زنان خدمت شما عرض می کنیم.

  • لباس ها و کفشهای خاص را برای مجالس خاص بپوشید.مثلا پوشیدن لباس مجلسی و کفش مجلسی خاص برای دورهمی ساده نیاز نیست.
  • سایز مناسب انتخاب کنید. برخی از خانم ها قدبلندی هستند. پس لازم نیست کفش تنگ بخرید. داشتن قد بلند برای خانم ها عیب نیست.
  • کفش های پاشنه بلند را همیشه نپوشید. بهتر است برای مجالس دورهمی پاشنه کفشتان زیاد بلند نباشد.
  • کمی به فکر آقایان هم باشید. کفش و لباس مجلسی تان را فقط یکبار نپوشید.
  • می توانید با رعایت اصول با لباسهای تکراری، استایل متفاوت ایجاد کنید.مثلا کفش مجلسی زنانه مشکی را می توانید با لباس مجلسی مشکی یا سفید یا قرمز بپوشید. یعنی یک کفش برای سه لباس مجلسی.

مقاله «ست کردن کفش مجلسی زنانه» چقدر مفید بود؟ شما چه روشی برای ست کردن بکار می برید؟ شما نیز چند ست معرفی نمایید. لطفا نظرتان را بیان نمایید.

با تقدیم احترام

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 3.84 از 19 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×