معرفی لوازم جانبی کفش

لوازم جانبی کفش چرم - چرم بازان - charmbazan

درود بر شما. شاید کفش تنها جزئی از لباس باشد که برای نگهداری از آن می توان از لوازم زیادی استفاده کرد. لوازم جانبی کفش کدام اند؟ کدام یک از وسایل جانبی کفش ارزش خرید دارند و کدام ها ارزش خرید ندارد؟ برای خرید لوازم جانبی کفش به سراغ کدام سایت یا فروشگاه برویم؟

با چرم بازان همراه باشید.

لوازم جانبی کفش (عمومی)

در این قسمت انواع وسایل جانبی کفش را معرفی می کنیم که داشتن آن برای همه ضروری است. البته در این مقاله کفش چرم طبیعی بیشتر مدنظر می باشد. وسایل زیر ضروری هستند و حتما باید آنها را تهیه کنید.

واکس کفش

کفش چرم طبیعی بدون واکس را نمی توان تصور کرد. واکس برای همه انواع کفش چرم طبیعی لازم است. بدون واکس، کفش چرم طبیعی عمر کوتاهی خواهد داشت و زیبایی خود را از دست می دهد. انواع مختلفی از واکس وجود دارد.

برای تکمیل اطلاعات خود می توانید مقالات زیر را بخوانید.

انواع واکس کفش چرم

.

آموزش واکس زدن کفش چرم طبیعی

.

اجزای تشکیل دهنده کفش

برس کفش

برس کفش برای پاک کردن کفش از گردوغبار و دیگر آلودگی ها بکار می رود. مزیت برس کفش نسبت به پارچه این است که لبه های کفش را هم پاک می کند.

برس کفش هم چنین در واکس زدن کفش کاربرد ضروری دارد.

فرچه کفش

فرچه کفش برای پخش کردن واکس روی کفش بکار می رود. اگر فرچه باکیفیت باشد؛ به مرور باعث زیباتر شدن کفش چرم و افزایش عمر آن می شود.

جنس فرچه و برس حتما باید از مواد نرم مانند مو باشد تا به رویه کفش آسیب نرساند.

پاشنه کش کفش

انواع مختلف پاشنه کش وجود دارند. پاشنه کش باعث می شود پوشیدن کفش برایتان راحت تر شود. شاید دیده باشید بعضی افراد با انگشت خود کفش را می پوشند که اشتباه است.

پاشنه کش های کوتاه را می توان در ماشین یا جیبتان بگذارید و همه جا استفاده کنید. از طرفی پاشنه کش بزرگ را می توانید در خانه بگذارید و استفاده کنید.

برس و پاک کن جیر

کفش جیر برس و پاک کن مخصوص به خود را دارد. یعنی با برس معمولی نمی توان کفش چرم جیر را پاک نمود. پس اگر کفشی از جنس جیر خریداری کردید؛ این وسایل را نیز حتما بخرید.

لازم به ذکر است کفش چرم جیر واکس مخصوص به شکل اسپری دارد.

لوازم جانبی کفش (کاربردی)

لوازم جانبی کفش که در بالا معرفی کرده ایم؛ تا حد زیادی نیاز شما را برطرف می کنند. اما وسایل جانبی کفش دیگری نیز وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. خرید این وسایل جانبی کفش ضروری نیستند از طرفی هم بی فایده نیستند. درواقع اگر تمایل داشتید می توانید این وسایل را بخرید.

کاور کفش

کاور کفش درواقع یک محفظه ی پارچه ای است که کفش را درون آن قرار می دهند. استفاده از کاور کفش باعث می شود گردوغبار روی کفش نشیند.

پس با استفاده از کاور کفش، کفش حالت شیک بودن خود را حفظ می کند.

کفی کفش

گاها پیش می آید کفی خود کفش آسیب می بیند. اما کفش سالم است. در این حالت خرید کفی کفش می تواند راهگشا باشد.

قالب کفش

قالب کفش باعث حفظ شکل کفش و جلوگیری از بوی بد کفش می شود. البته توجه کنید حتما قالب کفش باکیفیت تهیه نمایید. قالب کفش بیکیفیت بیشتر باعث تخریب کفش می شود تا نگهداری آن.

لوازم جانبی کفش (عیرضروری)

در این قسمت انواع لوازم جانبی کفش را معرفی می کنیم که کاربرد بسیار کمی دارند. یعنی خرید آنها چندان صرفه اقتصادی ندارد.

اینگونه وسایل جانبی کفش، در مواقع بسیار خاص کاربرد دارند. پس اینطور نیست که همیشه به آنها نیاز داشته باشید. خرید اینگونه لوازم جانبی کفش ضرورتی ندارد.

 • دستگاه کاور کفش
 • خشک کن کفش
 • لامپ UV برای ضدعفونی نایلون کفش
 • اسپری بوی بد کفش
 • اسپری ضدآب کننده
 • بند کفش
 • پودر بوگیر کفش
 • روکش کفش (محافظ کفش)
 • نظم دهنده به کفش
 • دستگاه تمیزکننده کف کفش
 • رنگ کفش
 • کیف واکس کفش
 • پاک کن اسفنجی کفش

لوازم جانبی کفش - چرم بازان - charmbazan

خرید لوازم جانبی کفش

کفش های باکیفیت بخصوص کفش چرم طبیعی در صورت مراقبت صحیح، عمر طولانی خواهند داشت. اولین قدم برای مراقبت از کفش چرم طبیعی، خرید لوازم جانبی کفش چرم می باشد. اما شاید این خرید برای شما زمانبر باشد و یک روز کامل را از دست بدهید. هم چنین تهیه این وسایل برایتان هزینه اضافی تحمیل می کند. خبرهای خوبی برایتان داریم.

با خرید کفش چرم از چرم بازان (charmbazan.com)، لوازم جانبی کفش که ضروری هستند را به صورت رایگان هدیه خواهید گرفت. پس هم خیالتان از بابت جنس کفش راحت است و هم اینکه لازم نیست برای خرید لوازم جانبی کفش چرم، وقت و هزینه صرف کنید.

چرم بازان برای اولین بار در ایران این اقدام را برای جلب رضایت شما عزیزان و شیکپوشان انجام می دهد.

وسایل جانبی کفش هدیه شامل: واکس فلزی جامد، پاشنه کش، برس کفش و فرچه کفش می باشد.

برای خرید آنلاین کفش چرم طبیعی مردانه کلیک نمایید.

لوازم جانبی کفش چرم - وسایل جانبی کفش - چرم بازان - چرمبازان

مقاله “آشنایی با لوازم جانبی کفش” چقدر برایتان مفید بود؟ کدامیک از وسایل جانبی کفش را تابحال استفاده کرده اید؟ به نظرتان کدام وسایل ارزش خرید ندارند؟ لطفا نظرتان را بیان نمایید. اگر سوال یا پیشنهادی دارید؛ شما نیز روی آیکن پایین سمت راست کلیک کنید. خوشحال می شویم جوابتان را بدهیم.

با تقدیم احترام

محمد عبانژاد : مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 1.14 از 22 رای

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

2 دیدگاه برای “معرفی لوازم جانبی کفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×