علت زرد شدن کفش سفید و راه حل برای آن

زرد شدن کفش سفید_چرم بازان_محمد عبانژاد

سلام برشما همراه ارزشمند. پوشیدن کفش سفید می تواند نشانه ی آراستگی شما باشد. زرد شدن کفش سفید می تواند شما را فردی بی سلیقه نشان دهد. برای رفع مشکل زرد شدن کفش سفید چکار باید کرد؟ تا انتها با چرمبازان همراه باشید تا روشهای جدیدی معرفی کنیم که کسی تابحال آنها را معرفی نکرده است.

علت زرد شدن کفش سفید

زرد شدن کفش سفید علت های مختلفی می تواند داشته باشد. در زیر به چندمورد اشاره کرده ایم. بررسی کنید که آیا علت های زیر می تواند دلیل مشکل شما باشد یا خیر؟

شستن کفش سفید

شستن یکی از راه ها برای تمیزکردن کفش سفید می باشد. ولی اگر شستن کفش به درستی انجام نشود، ممکن است باعث زردی کفش سفید شود. چگونه؟

اگر مواد شوینده به صورت کامل از روی کفش پاک نشود؛ ممکن است مواد شوینده باقیمانده با کفش واکنش نشان دهد و موجب زردی کفش سفید شود.

نور آفتاب

قرار گرفتن مقابل نور آفتاب به مدت طولانی می تواند به کفشتان آسیب برساند. آسیب به کفش می تواند شامل کوتاه شدن عمر آن و زرد شدن کفش سفیدتان شود.

کیفیت کفش

کیفیت کفش نیز در دوام رنگ آن تاثیر دارد. کفشیکه کیفیت پایینی دارد؛ رنگ آن هم دوام چندانی نخواهد داشت. اگر از کفش سفیدتان خوب مراقبت می کنید ولی بازهم زرد می شود. می توانید علت را در کیفیت کفش جستجو کنید. شاید کیفیت کفش پایین است.

کفش هایی که کیفیت پایین دارند؛ هم نگهداری آنها سخت است و هم مشکلات زیادی برایشان پیش می آید. زرد شدن کفش سفید بی کیفیت یک نمونه از این مشکلات است.

در وبسایت چرمبازان تمامی کفش ها کیفیت و دوام عالی دارند و از مواد طبیعی و باکیفیت درست شده اند.

بیشتر بدانید: عوارض کفشهای نامناسب چه هستند؟

برای زرد شدن کفش سفید چکار کنیم؟

برای رفع مشکل زرد شدن کفش سفید یکسری راهکارهای مفید و یکسری راهکارهای تخصصی وجود دارد. با چرمبازان همراه باشید.

تمیز کردن کفش سفید

اگر کفش سفیدتان زرد شده است؛ می توانید با روشهای مختلف آن را تمیز نمایید. استفاده از خمیردندان، وایتکس (سفیدکننده لباس)، واکس سفید و مواد شوینده ازجمله روشهای مفید برای تمیزکردن کفش سفید هستند.

این روشها را در مقاله جداگانه کامل توضیح داده ایم.

بیشتر بدانید: تمیز کردن کفش سفید چگونه انجام می شود؟

کفش سفید_زردی کفش سفید_charmbazan

خشک شویی کفش

اگر می خواهید ریسک سفید کردن زردی کفشتان را کاهش دهید؛ آن را به خشک شویی کفش بسپارید. در خشک شویی کفش افراد باتجربه و ماهر با وسایل و دستگاه های تخصصی زردی کفش سفیدتان را از بین می برند. اگر هم امکان اینکار وجود نداشت؛ به شما می گویند.

برای زرد شدن کفش سفید چکار کنیم؟_چرم بازان

سپردن به کفاش ماهر

سپردن به کفاش ماهر نیز راه مناسبی برای حل مشکل زرد شدن کفشهای سفید می باشد. کفاش ماهر ممکن است کفش سفیدتان را رنگ بزند. یا با واکس زدن مشکل را حل کند. یا با روشهای دیگری زردی کفش سفید را از بین ببرد.

بیشتر بدانید: اصول واکس زدن کفش چرم چه هستند؟

روشهای غلط زرد شدن کفش سفید

یکسری روشها برای حل کردن مشکل زرد شدن کفش سفید وجود دارد که چرمبازان آنها را توصیه نمی کند. درواقع با عمل کردن به مواردی که بیان کردیم؛ دیگر نیازی به سایر روشها ندارید.

این روشها توسط سایتهای دیگر و متفرقه معرفی شده است.

  • شستن کفش درون ماشین لباسشویی
  • استفاده از جوهر آبی رنگ
  • استفاده از پودر سرب
  • تمیزکردن کفش سفید با جوش شیرین
  • آبلیمو برای تمیزکردن کفش
  • استفاده از سرکه

مقاله “حل مکشل زرد شدن کفش سفید” چقدر مفید بود؟ شما برای حل مشکل زردی کفش چکار می کنید؟ آیا تجربه ای در این خصوص دارید؟ لطفا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید.

  • چرم بازان را به دوستان و علاقه مندان به محصولات چرم طبیعی معرفی نمایید.

دوستدار شما

محمد عبانژاد: مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 3.73 از 172 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×