چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟

چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟- چرم بازان - charmbazan

سلام بر شما که آراسته و برازنده هستید. به سایت چرم بازان خوش آمدی. تجربه خریدن کفش کفش می تواند لذت بخش باشد. برای خرید کفش جدید چه موقع مناسب است؟ چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟ چه زمانی می توانیم کفش قدیمی خود را نگه داریم و چه زمانی باید با آن خداحافظی کنیم؟ تا انتها همراه باشید.

چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟

زیره کفش آسیب دیده باشد

اگر زیره کفش شما سوراخ شود یا بشکند؛ دراین مواقع کافیست یکبار از محلی که خیس است عبور کنید. در این صورت رطوبت زمین پایتان، جوراب و کفش شما را خیس می کند و بوی بدی ایجاد می شود. خیس شدن پایتان و بوی بد در ناحیه پا به اعتبار شما لطمه می زند. شایسته نیست بخاطر یک مشکل کوچک اعتبار خود را به خطر بیندازید.

اگر زیره کفش ساییده شود؛دیگر کارایی خود را از دست خواهد داد. شما هنگام راه رفتن لیز خواهید خورد ویا سطح زمین پای شما را اذیت می کند. تعمیر کردن زیره کفش گزینه مناسبی نیست. چون هزینه زیره برای کفش های ارزان به قدری است که برایتان به صرفه نباشد.

در مورد کفش های فاخر هم باید استاد ماهر را پیدا کنید و با ایشان صحبت کنید. معمولا اساتید ماهر وقتشان پر است. پیشنهاد چرم بازان موقع از بین رفتن زیره ی کفش، خرید کفش جدید است.

چه زمانی کفش جدید بخریم؟ - چرم بازان

پارگی رویه کفش

در مواقعی که کفش شما خراش عمیق دارد یا پاره شده است بایستی آن را تعویض نمایید و کفش جدید بخرید. اگر این مورد رعایت نشود به احتمال زیاد شما فردی خسیس در بین اطرافیان شناخته خواهید شد.

حل نشدن مشکل بوی بد کفش

روش های مختلفی برای از بین بردن بوی بد کفش وجود دارد. اگر روش ها را امتحان کردید و پاسخی نگرفتید بهتر از قید کفشی که دارید را بزنید. چون بوی بد کفش به پاها سرایت می کند و درنهایت باعث می شود اعتبارتان در محل کار یا پیش دوستان کمتر شود.

پیشنهاد: مقاله از بین بردن بوی بد کفش می تواند برایتان مفید باشد.

چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟ (سایز)

فرقی نمیکند کفشی که دارید برایتان تنگ است یا گشاد. در هر دو صورت لازم است کفش با سایز نامناسب باید با کفش جدید و سایز مناسب جایگزین شود. به قول معروف “تهی پای رفتن به از کفش تنگ”

پیشنهاد: مطالعه مقاله آموزش خریدن کفش می تواند برایتان مفید باشد.

کفش بی کیفیت باشد

اگر کفش بی کیفیت خریده اید فرقی نمی کند یک روز از خرید آن گذشته باشد یا چند ماه (البته اگر عمر کند) توصیه ی چرمبازان این است که کفش بی کیفیت را دور بیندازید و کفش جدید و با کیفیت بخرید. در مورد عمر کفش این نکته را لازم است بدانید.

کفش باکیفیت اگر بخوبی مراقبت شود؛ مدت زیادی عمر خواهد کرد. اما در مورد کفش بی کیفیت هرچقدر هم مراقب آن باشید؛ بیشتر از چند ماه دوام نخواهد آورد.

پیشنهاد: مطالعه مقاله راهنمای خرید کفش اینترنتی می تواند برایتان مفید باشد.

چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟ - چرمبازان

صدای جیرجیر کفش

اینکه کفشی صدا بدهد میتواند علت های مختلفی داشته باشد ولی اگر با انجام روش های مختلف مشکل صدا دادن کفش حل نشد ، پسندیده است کفش جدید بخریم تا صدای کفشمان دیگران را اذیت نکند.

کفشی که صدا می دهد هم شما و هم بقیه را آزار می دهد.

پیشنهاد: مقاله از بین بردن صدای جیر جیر کردن کفش می تواند مفید باشد.

کفش مناسب استایل نباشد

فرض می کنیم فردی کفش رسمی چرم طبیعی خریده است. کیفیت و طراحی کفش چرمی که خریده است هم عالی می باشد. اما لباسی که می خواهد با آن کفش را بپوشد؛ اسپرت است. یعنی استایل اسپرت دارد. همانطور که می دانید کفش رسمی با استایل اسپرت(مانند شلوار جین و تی شرت و…) ست نمی شود. پس زمانیکه که کفشمان مناسب استایلمان نباشد؛ باید یا لباسمان را تغییر دهیم یا کفش جدید بخریم.

پیشنهاد: مطالعه مقاله ست کردن کفش و لباس مردانه می تواند برایتان مفید باشد.

چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟

حالاکه پاسخ سوال “چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟” را دانستید. مواقعی پیش می آید که روش های مراقبت از کفش جواب نمی دهد. هم چنین مشکلات کفش بقدری زیاد می شود که حل کردن آن بسیار مشکل می شود. در اینگونه مواقع بهتر است به فکر خرید کفش جدید باکیفیت باشید.

خبر خوب برای شما اینکه تمامی مدل های کفش چرم در سایت چرمبازان، باکیفیت و ساخته دست اساتید برجسته تبریزی می باشد.

برای خرید کفش چرم جدید کلیک نمایید.

مقاله “چه زمانی باید کفش جدید بخریم؟” چقدر مفید بود؟ شما چه زمانی تصمیم به خرید کفش جدید می گیرید؟ چه تجربه ای در این مورد دارید ؟ نظر شما در مورد موارد مطرح شده چیست؟ چه موردی وچود دارد که دوست دارید به لیست اضافه شود؟ نظرتان را برای ما کامنت کنید.

با احترام فراوان

محمد عبانژاد : مدیر سایت چرم بازان

امتیاز 4.17 از 6 رای

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×