قالب کفش چیست؟ مزیت های استفاده از قالب کفش کدام اند؟

قالب کفش چیست؟ چرم بازان

سلام دوست آراسته و برازنده. به سایت چرم بازان خوش آمدی. اگر کفش های باکیفیتی خریداری کرده اید و نگران هستید که چین و چروک روی کفشتان بیفتد یا کفشتان بوی بد بگیرد و یا حتی عمر کوتاهی داشته باشد؛ بنابراین قالب کفش می تواند نگرانی های شما را برطرف کند. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا انواع قالبهای کفش را بهتر بشناسید.

قالب کفش چیست؟

قالب کفش وسلیه ای است که شبیه شکل پا می باشد وبه منظور محافظت از کفش، درون کفش قرار می گیرد. این ابزار هم برای کفش مردانه و هم کفش زنانه مورد استفاده قرار می گیرید. انواع قالب دارای سایز و طراحی متفاوتی است که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

انواع قالب کفش

از لحاظ جنس

قالبهای کفش از جنس های چوب ، پلاستیک ، فلزی و ابری ساخته می شوند.

انواع قالب کفشها - چرم بازان - charmbazan

از لحاظ کفش مورد استفاده

به طور کلی قالبهای کفش هم برای کفش مردانه و هم زنانه تولید می شوند ولی شکل آنها برای هرگروه از کفش ها متفاوت است.

از لحاظ اندازه قالب

قالبهای کفش برای نیم بوت ها بزرگتر از قالب برای کفشهای معمولی است و قالبهای معمولی نیز بزرگتر از قالبهایی است که فقط قسمت پنجه را می پوشانند.

مزیت های استفاده از قالب کفش - charmbazan - چرمبازان

فواید استفاده از قالب کفش

از بین بردن چین و چروک کفش

این ابزارهای مفید باعث می شوند بعد از آنکه کفش هایمان را درآوردیم ، کفش ها به همان حالت باقی بمانند و خط روی آنها نیفتد. استفاده از قالبهای کفش باعث می شود کفش تا مدت زیادی تازه به نظر برسد.

پیشنهاد: مقاله آموزش واکس زدن کفش چرم می تواند برایتان مفید باشد.

از بین بردن بوی بد کفش

قالبهای کفش با جذب عرق موجود در کفش و خوشبو کردن فضای داخلی کفش ، بوی بد کفش را از بین می برند. اگر مشکل بوی بد کفشهایتان شما را اذیت می کند ، می توانید روی قالب کفش حساب باز کنید.

پیشنهاد: مقاله ازبین بردن بوی بد کفش می تواند برایتان مفید باشد.

حفظ حالت طبیعی کفش

راه رفتن در طول روز و وارد شدن فشار بر روی کفش ها باعث تغییر شکل کفش ها می شود .هم چنین اگر از یک کفش به مدت طولانی استفاده نکنیم شکل و سایز آن تغییر می کند. قالب کفش می تواند این مشکل را برطرف کند.

هر گردی گردو نیست

وقتی صحبت از قالب کفش می شود، منظورمان قالب کفش استاندارد و مناسب است . بعضی از قالبهای کفش وجود دارند که اگر از آنها استفاده کنید باعث نابودی کفش شما می شود! . قالب مناسب ویژگی های زیر را دارد.

  • از جنس چوب باشد ترجیحا چوب های معطر مانند چوب سدر
  • قسمت پاشنه ی آن نازک نباشد.
  • شکلی مانند شکل پا داشته باشد.

قالب کفش مناسب - چرم بازان

چگونه از قالب کفش استفاده کنیم؟

بعد از اینکه کفش خو را در آوردید اجازه دهید به مدت نیم ساعت یا کمی بیشتر هوا بخورد و سپس قالبهای کفش را درون کفش قرار دهید و زمانی که خواستید کفش را بپوشید. قالبهای کفش را در بیاورید. بهتر است قالب کفش را شب درون کفش قرار دهید و صبح موقع رفتن سر کار یا هر جایی در بیاورید.

نکته: چرم بازان (charmbazan.com) در زمینه فروش محصولات چرم طبیعی فعالیت می کند. لذا قالب کفش برای فروش عرضه نمی کنیم. این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته شده است.

همانطور که از نام سایت (چرم بازان) معلوم است؛ فقط محصولات چرم طبیعی از قبیل کفش و کیف و … برای شما عزیزان و شیک پوشان عرضه می شود.

برای خرید انواع قالب می توانید هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام نمایید. در زیر لینک سایت برای خرید قرار داده ایم. البته هنگام خرید اینترنتی اول از معتبربودن سایت و فروشنده مطمعن شوید. سپس با رعایت اصول خرید اینترنتی، خریدتان را انجام دهید.

برای خرید اینترنتی انواع قالب کلیک نمایید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟ آیا استفاده از آن ضرورت دارد؟ تابحال از آنها استفاده کرده اید؟ تصمیم دارید در آینده این وسیله را بخرید؟ خوشحال می شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید. اگر سوال یا پیشنهادی دارید؛ شماهم روی آیکن پایین سمت راست کلیک نمایید.

با تقدیم احترام

محمد عبانژاد: چرم بازان

امتیاز 3.36 از 104 رای

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال دارید؟ کلیک کنید
×